Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem akarja kisfiam...

Miért nem akarja kisfiam szandált hordani?

Figyelt kérdés

Napokban ruhaselejtezés volt és cipőszekrény is selejtezve lett. Kisfiam (5) éves kijelentette soha nem akar szandált felvenni. Nyáron eddig is alig akarja felvenni de akkor is csak zoknival illetve zárt szandit. nyitott szandi szóba se jöhet!!

Szerintetek valami Pszichés háttere volna hogy ennyire írtózik a szandáloktól?? valami rossz dolog érte ezzel kapcsolatban? ti hogy vagytok vele ti felveszitek nincs varija???



2017. okt. 22. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van valami heppje, és még ki is nőheti.

De rengeteg gyerek irtózik pl a gomboktól, ahhoz képest ez semmi.

2017. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél hogy a pici lábújjait leharapja valami .
2017. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem a nyitott szandálokat soha. Zavar hogy bemegy a lábujjaim közé mindenféle kosz ha nem csak aszfalton megyek.
2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek valami Pszichés háttere volna hogy ennyire írtózik a szandáloktól?? "

Az eszedbe se jut, hogy csak egyszerűen nem tetszik neki ? :DD

2017. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Anyám sose tudott rám adni szandált. Utálom. Van ilyen...
2017. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akar meleg és nőies lenni!!! Ez tök normális!!! Ne erőltesd rá, hagyjad!!! A szandál amúgy is női lábbeli mert mutogathatják benne a lábukat!!!
2017. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én sem szerettem soha a szandált, és soha nem is hordok, mert utálom, hogy tele megy porral, kosszal, és tök koszos lesz a lábam tőle...
2017. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adj rá cipőt mezitláb. Ugyanolyan jó.
2017. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rámegy a por, kosz, megcsípi egy hangya ha sokáig áll egy helyben és fölmászik a lábára , bemegy a szandál és a lába közé kavics ami szúrja, vagy nem néz ki jól, esetleg valaki beszólt neki ,hogy "Aaaz milyen cipő?!" És ez nem esett neki jól. Nemtom, hogy egy ilyen tud-e pl lábat feltörni, hogyha kicsi már a szandi, esetleg megböki, amikor nehezen talál bele azzal a kis csatos átdugni való fém izécskével abba a szíjba, ami a lábán tartja; tehát lehet, hogy meg is szúrja, mert nem elég ügyesen , hatékonyan csinálja, és ez nehézséget is okozhat neki, de mondjuk biztos segítene neki valaki mindig. Vagy esetleg túl huzatosnak találja, vagy túl fura érzetet ad, hogy a lába nagyrésze kintvan, de kis részeken meg le van szíjazva, vagy nemtom, lehet, hogy egyszer valaki túl szorosra, vagy túl lengére, lazára állította neki; pl focizni sem lehet benne egyébként talán.
2017. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
próbálkoztunk mindenféle szandállal itt szerintem nem a nem tetszésen van vagy a feltörésen van a lényeg. az meg hogy koszos a lába nem zavarja mert crocs zárt papucsban is koszos szokott lenni a lába inkább szerintem zavarja vagy szégyelli hogy kint van a lába és lábujjai csupaszon. zárt crocs papucsot felveszi de ami már nyitott és látható a lábujja nem hajlandó felvenni! miért?
2017. nov. 12. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!