Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha srácként harisnyát veszek?

Gáz ha srácként harisnyát veszek?

Figyelt kérdés
Ha nagyon hideg van kint, akkor használok a nadrág alatt nylon harisnyát, ha senki sem látja. Gáz az, ha srácként bemegyek a boltba, és veszek egy nylonharisnyát? Mit fog gondolni a boltos?

2017. okt. 31. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
Attól függ milyet. Ha férfi harisnyát, akkor nem ciki ha nem látják, ha nőit akkor nagyon gáz.
2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
h&m-ben kapsz jégeralsót, sokkal kényelmesebb egy pamut jégeralsó, mint egy műanyag harisnya
2017. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mit gondolna rólad? Ha egy harisnyavásárlástól ennyire félsz akkor az óvszertől mennyire fogsz/szoktál...:D
2017. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
76%
Nem gáz, a boltost nagy valószínűséggel nem is érdekli. Viszont a nylonharisnya nem a legjobb télre, legalábbis szerintem (én viszketek tőle). Próbáld ki a rendes aláöltözőt, olyan mint egy fekete leggings és thermo anyag. Férfi változatban is van, sokan hordják télen a nadrág alá.
2017. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz!Hiszen te is fázol télen.Különben a boltost nem érdekli,hogy mit is veszel.De ha tesco vagy auchan-ban veszel,ott még eladóval sem találkozol.De szerintem azt gondolják,hogy a barátnődnek vagy tesódnak,anyukádnak veszed.Nézd meg a vásárlás előtt a méreted.Ne izgulj!
2017. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha szoknyát is veszel hozzá, akkor gáz, amúgy meg senki nem látja. Azért ne reklámozd, vagy vegyél pasiknak valót.
2017. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyâltalân nem gàz.

Azt veszel amit akarsz. Màsnak semmi köze hozzà, nem is szólhat be. Max furàn fog nézni. (De miért is?) na mindegy.

Vegyed nyugodtan, amelyik tetszik!

2017. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha egyszer fázol akkor miért ne? Sajnos nagyon nehéz normális jégeralsót találni ami tényleg kényelmes. Nekem csak egy jó jégeralsóm van, de mindig nem lehet rajtam, és sehol nem kapok olyat ami jó.

A barátnőm beszéltr egy vékonyabb leggingsre leginkább nekem az a kényelmes, illetve én is hordok időnként női harisnyanadrágot, de jobb minőségűt, nem azt az olcsó egyszer használhatós darabot.

Egy nadrág alatt senki nem látja, meg egyébként, direkt vastagabb minimum 40 denest vesek fel, és feketét szigorúan. Egyébként munkahelyemen amikor átöltöztem a közös öltözőbe látták páran, de azthitték kimondott férfi harisnya mert totál úgy látszódott mint ha az lenne. Amikor mondtam hogy női, nem is hitték el hogy az.

Engem nem érdekel ki mit gondol, nekem ez a kényelmes, látni nem látják, barátnőm az aki rábeszélt erre hogy viseljem, mert nem ciki. Van vastagabb lycra leggingsem amit akkor viselek ha futni megyek, vagy kutyát sétáltatni és rohadt hideg van kint. Persze arra szabadidő nadrágot veszek rá, tehát azt sem látja senki.

2017. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Én már vagy 25 éve nejlonharisnyát hordok, nőit mert a férfi drágább és szinte ugyanúgy néz ki, bőven elég nadrág alatt egy 15,20 denes mert kocsival járok és fűtött helyen dolgozok.

Azt meg hogy látszik e? Még direkt fel is hajtom a nadrágom szárát hogy látszon! Senkit nem érdekel de ha én is úgy vagyok vele mint azok a kislányok akik férfi ruhát hordanak, szharnak másokra... :))

2017. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Ha meg nem érne semmit akkor a nők miért hordják a nadrág alatt illetve még most is szoknyával és miért nem jégert vagy aláöltözőt viselnek ha azok annyira jók mint ahogy előttem írták páran??

Azért mert valaki férfi akkor már nadrág alatt sem mindegy mit visel?

Milyen buta hiú hozzáállás ez!

2017. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!