Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha srácként harisnyát veszek?

Gáz ha srácként harisnyát veszek?

Figyelt kérdés
Ha nagyon hideg van kint, akkor használok a nadrág alatt nylon harisnyát, ha senki sem látja. Gáz az, ha srácként bemegyek a boltba, és veszek egy nylonharisnyát? Mit fog gondolni a boltos?

2017. okt. 31. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt lenne gáz ha harisnyanadrágot veszel, èn nem èrtem ezt!!!

Egyes emberek úgy kezelik ezt a kèrdèst hogy fèrfi/fiú ne vegyen fel harisnyát ha hideg van, mièrt ne vehetne??? Tessèk már el fogadni azt hogy vannak olyan fiúk/fèrfiak aki tèlen harisnyanadrágot hordanak.

Az èn párom már nagyon règóta hordja èvek óta, mèg èn vettem neki vastag kötött bordás harisnyanadrágot, először kicsit furcsálta, de fel vette nem erőszakoskodott vele, ès utána mondta is hogy semmi baja vele. Ő nem is hord azóta mást csak harisnyát ősztöl tavaszig szinte vègig, sokkal jobban szereti a harisnyanadrágot mint bármi mást mert a harisnyanadrágnak sokkal magasabb a dereka igy jobban vèdi a vesèt is illetve már alapban egyben egy zokni is persze ami lábfejes, ő ezèrt is jobban szereti a lábfejes harisnyanadrágot, de őt sem èrdekli mások vèlemènye, sokan tudják ès persze látják is ithol rajta. A nagy fiúnk lassan 12 èves ő is hordja a harisnyanadrágot, nálunk a családban ez nem egy virus ha nem egy olyan ruhadarab amit mind annyian szeretünk hordani.

Ès itt üzzenèm azoknak akik annyira ellenzik azt ha egy fiú/fèrfi harisnyanadrágot hord, hogy egyszer, csak egyszer vegyen fel egyet amikor hideg van ès próbalja ki ès aztán alkosson vèlemènyt, mert itt a negativ hozzászólók 99% a szerintem fel sem vette mielőtt vèlemènyt alkotott csak ez van a vèrükben.

Szóval ha harisnyanadrágot akarsz venni magadnak csak nyugodtan tedd meg ès ne foglalkozz mások vèlemènyèvel, hidd el nagyon sok fiú hord harisnyanadrágot csak sokan titkolják. De szerintem inkább pamut harisnyanadrágot vegyèl az azèrt az fiúsabb.

2017. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog szólni semmit, de veheted olyan helyen is ahol nem eladótól kell kérni. Itt is olvashatod hogy sok fiú hord harisnyát. Nekem is jobban bevált mint a jégeralsó persze nem reklámozom, csak a barátnőm tudja. Csak a közös öltözőkkel vagyok bajban. Olyankor én is inkább legalább 40 denest veszek.
2017. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nálunk az árusok már több mint kèt hete árulnak fèrfi lábfej nèlküli vastag harisnyanadrágot, de èrdekes mindig elfogy...!!
2017. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
NEM gáz semmit te vásárló vagy Ő eladó
2017. nov. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha harisnyanadrágot akaraz hordani èn inkább a pamutot ajánlom.

Legalábbis nekem meg többeknek is az vált be. Van belőle lábfejes ès lábfejnèlküli is.

2017. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
A barátom hor pamutot, szerintem nagyon cuki benne imádom:)!
2017. nov. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy praktikus dolog, és nem azért veszed mert meleg lennél vagy bármi, a párom is csinált ilyet télen, bár ő valamiféle pamut harisnyát vett fel, de szerintem nagyon nevetséges, és kiábrándító egy férfin látni.
2017. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Amennyire rajtatok csajok a férfi acélbetétes bakancs.

Amúgy meg egy primitív gondolkodású nő kedvéért akinek egy ruhadarab miatt a búzaság jut az eszébe nem fogunk megfázni!!

2017. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mièrt lenne ugyan nevetsèges meg kiábránditó egy fèrfin egy fèrfi harisnya, ha külön nekik van gyártva ès azt veszik fel.

De ahogy az utolsó is irta az acèlbetètes bakancsot mièrt veszitek fel??? Nektek lett gyártva??? Nem! Èn mèg sem szólok èrte meg nem nevetem ki azt aki hordja, ha jól esik neki vagy szereti hordani èn felőlem.... Akkor ha egy fèrfi harisnyanadrágot hordani tèlen az meg az ő dolga legyen, nem?!

2017. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha a nylonharisnya jobb neked nyugodtan vedd meg, nem fognak vel foglalkozni, már kissé bevett dolog téli szezonba. Igaz amúgy nem, én pl rövidnadrághoz is rendszeresen hordom, szóval gyakran veszek nem mindig ugyan ott, van amikor veszek egyet és ott a fülképe fel, vagy átveszem és megyek tovább :)
2017. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!