Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szűk nadrágok alá szoktatok...

A szűk nadrágok alá szoktatok harisnyát húzni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert nekem nadrág alá kényelmetlen a harisnya. De ha nagyon fázom, akkor húzok bármi alá.
2017. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sose szoktam. Utálom a harisnyát.
2017. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én még gyapjúalsót is szoktam :D Hideg helyen élek és fázós vagyok, de amúgy itt mindenki használ ilyesmit.

(szűk nadrág de azért legyen nyúlós valamennyire, különben nyilván leülni sem tudnék benne..)

2017. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha már kemény fagyok vannak, akkor igen. Nem vagyok lábra fázós, meg igyekszem azért vastagabb nadrágokat felvenni, de ha minen kötél szakad akkor harisnya, plusz térd fölé érő csizma.
2017. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szoktam igen , de bővebb szárú alá mindenképp mert az alatt a sheggemig szalad a hideg.
2017. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én fiúként 5 fok alatt már szoktam. Vannak jó meleg 100-150 denes nejlonharisnyáim, ezekre simán feljönnek a feszülős skinny farmerjaim is. :)


Pamut harisnyával más lenne, arra nehéz felhúzni a feszes farmert, mert összetapad az anyaguk, és nem is kényelmes.

2017. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen én is szoktam fiúként, méghozzá azért, mert kinn töltöm terepen az egész napot, nem valami irodaházban. Nulla fok környékén egy "zokniszerű" anyagból lévő harisnyám van, vagy tudom is én, minek nevezik, kemény mínusz húszak esetén meg egy "kötött pulóver ujja" vastagságú. Az előbbi még alámegy egy skinny farmernek, az utóbbihoz meg egy számmal nagyobb nadrágom van ugyanabból a fajtából. Így a kutya nem gondolná, hogy van alatta, azt hiszik ugyanúgy flangálok, mint május közepén. Mondogatják, hogyhogy nem fagyok én széjjel... Hát így.
2017. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nem vagyok fázós.
2017. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Én férfi vagyok de hidegben az öltönynadrág alá veszek harisnyát.
2017. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Èn nem szerintem a szűk nadrágokat csak a lezsert, de már ha hidegebbek vannak èn is veszek alá harisnyanadrágot, sok mindent kipróbáltam de a harisnyanadrág vált be a legjobban ès akár milyen furcsa is mások számára hogy fèrfikènt harisnyát hordok. De szeretem is kènyelmes is csak megfelelő mèretüt kell venni.
2017. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!