Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron soha nem hordok zoknit...

Nyáron soha nem hordok zoknit a cipőmbe. Van valaki hasonlóan? 16F.

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Titokzoknit hordok mert a cipőnek is jobb és lábamnak.

22F

2017. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Néha télen sem:D
2017. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én sem.
2017. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám ellopkodta, és rongyosra koptatta rengeteg zoknimat, szóval többnyire én sem hordok. Nyáron viszont egyébként nagyobb cipőben elszívja a zokni az esetleges izzadtságot, megelőzi a lábszagot, már aki hajlamos rá, szerintem valamilyen szinten mindenki, plusz kellemesebb tud lenni érzetre is ha felszívja az esetleges izzadtságot. Nyáron általában egyébként papucsot hordok, nyáron borult időben is szerintem előfordulhat , hogy nem veszek zoknit föl.
2017. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, van még jó pár hasonló idióta.
2017. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon okos ötlet. Mondok még jobbat: Kb. 10 évvel ezelőttig cipőt sem hordtak az emberek nyáron. 100 évvel ezelőtt meg még télen se mindenki, mert nem volt olyan jó világ.
2017. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok bár én máskor se nagyon hordok :D
2017. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem hordok zoknit nyáron, sokkal kényelmesebb a lábamnak mezítláb a cipőbe lennie, anno kamasz fiúként nagyon izzadós voltam most is felnőttként, nyáron nagyon meleg van akkor érzem azt nagyon izzad mezítláb a cipőbe a lábam, mivel lazára van a cipő fűző kötve szellőzik is, izzadságot a cipő jó magába szívj, utána már viszon kellemes nedves hűs érzés a cipőbe mezítláb lenni, otthon vagyok cipőt ki teszem szellőzni láb mosás, természetesen a cipőimet is szoktam mosni.
2022. máj. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!