Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne felállítani...

Hogy lehetne felállítani hasonlóan, vagy esetleg ugyan így a hajamat otthon, mint ahogy Szalay Ricsinek van? A hajam elég hosszú, és ehhez szerintem pont jó. (3 kép lent) 14/F

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Még mielőtt valaki leírná hogy miért szeretem, meg hogy ő is egy páwa****, köszi de ilyen válaszokat nem kérek. A kérdés adott, nekem csak az arra illő válasz kellene.



2015. dec. 5. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Elegge fugg attol, hogy mennyire vekony es kezelheto a hajad, probalgasd hajlakkal, hajszaritoval, hajhabbal...
2015. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huhh hát..

Ha víz éri, akkor göndörödik egy kicsit. Nyár előtt mindig kimentünk focizni, amikor eléggé meleg is volt.. Most amikor kimegyünk, akkor már ugyan úgy megizzadok, de nem göndörödik be a hajam. Hajhab van, valamilyen zselé szerű, de ugyan olyan hatású hajra való krém van, 1 éve lett megvéve, de még mindig van elég sok. Hajlakk is van, de az nem segít. Nem tudom a hajam vékonysága mennyinek számít.

Kezelni nem olyan nehéz, szerintem könnyű is, mert én csinálom meg a hajamat magamnak, és mindig jól megy. Egyedül az a nehéz, amikor a fésűvel kell szórakozni. De nemsokára úgy is megyek fodrászhoz, ahol oldalt lesz csak levágva.

2015. dec. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!