Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid tömzsi lábaim vannak,...

Rövid tömzsi lábaim vannak, milyen magassarkú cipőt ajánlanátok télire?

Figyelt kérdés

Lapos talpú cipőm már van.

Tavaly olyan magassarkú bokacsizmám volt csak tönkrement (h&m).

Most kinéztem egy hasonlót, csak bőrből, de valahogy úgy vettem észre hogy nekem nem állnak jól az ilyenek :( kizárólag fekete csőnadrággal, esetleg farmerkék farmerrel( abból sem mindegy,hogy milyen szabású) áll "jól". De pl ha bulizni szeretnék menni, akkor egy ruhát nem tudok felvenni vele mert elég vastag a bokám meg a lábam. Azért kell a magassarkú mert alapból alacsony vagyok, 150cm. Nem vagyok hájas,de a lábaim azok vastagok. Nyílván van rajtam kis felesleg de nem vagyok túlsúlyos. Szóval nem tudom milyen magassarkút vegyek amiben télen tudok járni mindennapi használatra, de azért elegáns is legyen.


2017. nov. 12. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Telitalpú bokacsizma esetleg? :) Szerintem az nagyon jól áll a picit husosabb lábhoz
2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha előnytelen a ruha mert vaskos a lábad, akkor ne erőltesd. De amúgy is vegyél hosszú szárú csizmát ha a boka nem áll jól.
2017. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem önmagában a ruha előnytelen, hanem a ruha+csizma kombináció az ami nem mutat jól. Ugyanaz a ruha egy tűsarkúval remekül mutat, de télen nyílván nem fogok tűsarkúban járkálni. Valami városi kocsmázásra alkalmas magasított strapabíró cipő érdekelne. Hosszúszárúak kilőve
2017. nov. 12. 17:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok esetleg valami nem túl rongyrázó outfitteket küldeni/ leírni amihez egy fekete magassarkú bokacsizmát fellehet venni?
2017. nov. 12. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a nadrág színével azonos (fekete), akkor sokat nyújt. A csizma szára legyen egy kicsit vékonyabb, ne ilyen nagy bunkó, hogy még finomabb legyen az átmenet. Fekete harisnyával- ami nem látszik át szerintem ugyanígy működik. Mutatok képet, mire gondoltam, ez a leírás lehet kusza.

Nem találtam tökéleteset, főleg feketét, de ilyesmi kicsi platform a magasságod miatt, viszont finom vonalvezetéssel- csak más anyagban és színben: [link]

Ilyet viszont ne, mert még tömzsibbnek fogsz tűnni: [link]

2017. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl magas sarkú, ne erőltesd. Nagyon aránytalan egy alacsony nőn túl magas sarok, talán ezt érzed. A telitalpú sem jó, vastagabb lábhoz vastagabb sarok arányos. Valami ilyesmi: [link]
2017. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző, nagyon szép a cipő amit linkeltél. Szerinted a csat és a pánt nem vágná nagyon ketté a lábait?
2017. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyet néztem ki én is, csak nincs rajta semmi pánt/ csatt, és talán egy nagyon picivel rövidebb a szára. Nekem is azzal van bajom sajna h úgy érzem hogy kettévágja a lábaimat + még vastag a bokám is:(
2017. nov. 13. 01:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Válassz ún. hasábsarkú csizmát/cipőt enyhe platformmal.

Gyönyörűen megnyújtaná a lábad, és a vastagabb sarka miatt nagyon kényelmes viselni. Nem kell félned, hogy elesel benne.

2017. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki alacsony, annak erősen ajánlott, hogy a nadrág hosszabb legyen, jócskán rálógjon a bokacipőre. Így nem látszik ki a csat, pánt és pláne a cipőszár vége, az nagyon csúnya és tényleg elvágja a lábat. Tudom, hogy most ez a divatos, de csak magas vékony nőkön néz ki jól.
2017. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!