Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiú akivel ismerkedek Rolex...

A fiú akivel ismerkedek Rolex hamisítvány órát hord, szerintetek ne folytassam vele tovább? 20/l

Figyelt kérdés
Szóval a srác szimpatikus meg nem egy magamutogató valaki, ezért is csodálkoztam amikor megláttam. Egy szép darab biztos nem a legolcsóbb azonban mikor megkérdeztem azt mondta, hogy természetesen nem eredeti mert egy eredeti több tíz millió forint. Ezen kicsit elbizonytalanodtam, hogy vajon miért hordja ha úgysem engedhet meg magának ilyesmit. Nem szegény, elég jól is öltözködik, a stílusával tehát nincs baj, megy az órához de nekem is akkor is furcsa. Más lányok, hogy vannak ezzel?

2017. okt. 27. 15:02
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Egy csomó csaj hord kamu LV táskákat mondjuk, miért probléma, ha egy pasi is ezt csinálja? :D
2017. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez legyen a legnagyobb hibája.
2017. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénzre hajtasz ne folytasd. Ha a fiú tetszik, ne foglalkozz az órájával, inkább értékeld, hogy őszinte. Te döntesz.
2017. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy gold digger típus, természetesen csak a személye miatt lennék vele és azért mert tetszik de nekem ez egy afféle hazugság vagy többnek látszat mint ami valójában. Lehet csak én komplikalom túl. Más lány meg fiú sem lehet nem is fordítana figyelmet a karórára.
2017. okt. 27. 15:27
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

:D nekem nincs hamisítvány Rolexem.

Most akkor én csöves vagyok szerinted? :D

2017. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

én hamis puma sapkát hordok. Na oszt? Vegyél neki egy igazi órát :DDDD

am ha emiatt nem akarod folytatni vele az nagyon fura.

bele se gondolsz h simán tetszik neki? mért ne hordhatná?

Neked is van hamis cuccod fogadok :)

2017. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért az felfogtátok,mit irt a kérdező? "stílusával tehát nincs baj, megy az órához"


Erre had reagáljak annyit ironikusan,hogy: Járj vele, a személyiséged jól illik az órájához. Kár,hogy ilyen felszínes lett a világ

2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdésedet, a többiekkel ellentétben.

Neked pont az a gondod, hogy a fiú felszínes szerinted, hiszen másnak akarja mutatni magát - jelen esetben gazdagabbak - mint aki. Neked nem számít az óra, vagyis olyan szempontból számít, hogy inkább lenne egy olcsóbb de eredeti, amit megengedhet magának. Jól értem, ugye?

Ha tetszik a fiú szerintem ismerd meg jól, és mondd el neki, hogy neked nem jön be a kamuóra, vegyen egy olcsóbb kategóriás eredetit. (A kamu árából lazán lehet szerintem...)


Egyébként abszolút egyetértek veled, én is felszínesnek tartom azokat az embereket, akik hamisítvány cuccokkal villognak. Ugyanúgy a hamis Rolexet mint a kamu LV táskát. Egy kínai vacak helyett sokkal szebb eredetit lehet venni, ami tartósabb lesz, és garancia is jár hozzá. A hamisítvány nagyon gáz! Egy társaságban, ahol valakinek eredeti van, vagy csak ismeri az adott márkát, nagyon kellemetlen helyzetbe is kerülhet...

2017. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Abszolút így gondoltam utolsó! :)

Látom te átláttad és megértetted amit ki szerettem volna fejezni. Nekem nem kell, hogy Rolex virítson a csuklóján és pontosan megtenné egy olcsóbb is. De mivel a stílusához, öltözködéséhez megy ezért nem mondhatom azt, hogy ízlés ficamos, vagyis nem hordja egy Adidas melegítővel hanem fehér inggel meg bőrdzsekivel. Tetszik egyébként az óra amint mondtam csak zavar, hogy ezzel az jön le mindenkinek, hogy többre akarja magát mutatni. Lehet tetszik neki, de vannak ettől szebb eredeti órák, szerintem.

2017. okt. 27. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes... nem te vetted észre hogy hamis hanem ő mondta

Ezek szerint mégse mutatja annyira másnak magát:D

2017. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!