Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen csizmat hova lehet...

Az ilyen csizmat hova lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Gaz lenne szimpla esos idoben hordani? Vagy ha siman csak hideg van? Vettem egy ilyet, nagyon szeretnem felvenni, viszont akarhogy nezzuk hotaposo... [link]
2017. nov. 15. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nyilván átgondoltad, mielőtt megvetted...

S mivel nem mások miatt vetted, hanem magadnak, ha felhúzod otthon 1-2 órát a tükör előtt, akkor sokat gyönyörködhetsz benne.

2017. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább esős, hideg időben hord, mint hóban! Nekem is van egy hasonló Moschino csizmám, amit imádok, de ha leesik egy kis hó, úgy csúszik a talpa, mintha be lenne olajozva vagy nem is tudom :D pedig ilyen kis tapadókorong szerűségek vannak az alján...
2017. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó a hasznos választ! :) na de nem ciki esőben felvenni? :D amúgy baromira tetszik, és úgy hordanám.... a talpáról fura h ezt írod, mert pont azt néztem mennyire masszív, tapadós, absz nem csúszik, ki gondolná hogy hóban csúszós... :o
2017. nov. 16. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

A tiednek is ilyen kis korong szerű körök vannak az alján? Lehet, hogy neked más fajta...

Szerintem elsősorban hideg időben jó, mert tényleg nagyon meleg... de hideg esős időben is nyugodtan felveheted :)

2017. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!