Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol árulnak skinny magas...

Hol árulnak skinny magas derekú farmert, aminek nincs hátsó zsebe? Vagy ami magas derekú és push-up?

Figyelt kérdés
Sajnos az összes magas derekú farmer lapítja a fenekem, push-up-ot pedig csak közepes derekúban találok. Szerintem sokszor a zseb elhelyezkedése, nagysága olyan, ami miatt laposnak tűnik, ezért örülnék zseb nélküli nadrágnak. Régen volt is egy ilyenem, de sajnos már tönkrement... De ha tudtok magas derekút, ami push up, vagy ha nincs is ez rámondva, de nektek bevált, azt szívesen fogadom!

2017. nov. 15. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A Tally Weijbe vannak ilyen push up-os farmerek, erdemes ott korulnezni. :)
2017. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Múlt hétvégén voltam ott, magas derekúból nincs push up... :(
2017. nov. 15. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pull&bear-ből van magasderekú farmerem, van hátaó zsebe de nem lapít. Az ottani push-up farmerek sem magasderekúak sajnos.
2017. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:o

De durva, ahova en szoktam jarni, mindig tele van ilyenekkel a bolt.

2017. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
C&A-ban van push up
2017. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

De ha lapítja, akkor minek erőlteted a magas derekút?

Miért kell akkor is majmolni a többieket, ha még a saját bevallásod alapján sem áll jól?

(Egyébként senkin sem áll jól. Hülyén néztek ki benne, halkan megsúgom fiúként. A rövid nadrágokban egyenes úgy, mintha pelenkában lennétek)

2017. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiúknak is lehet ilyen skinny farmert kapni? Mert én is ilyet keresek.
2017. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magas derekú télen nem csak a divatotás miatt hasznos. Én csípő farmerben fázok és kényelmetlen is.
2017. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4 : Hova jársz vásárolni, ahol ilyet látsz?


#6 : Alapvetően jól áll, magas vékony lány vagyok, szépen kiemeli az alakomat és az eddigi magas derekú nadrágjaimban jól állt a fenekem, egyszerűen csak a mostani kínálattal nem vagyok megelégedve, pedig végigjártam az összes plázaboltot. Nem majmolom a többieket, nem divatból hordom, hanem mert szeretem és jól áll és eddig minden fiúbarátom és a párom is azt mondta, hogy nagyon jól áll nekem. Elhiszem, hogy neked nem jön be, de nem mindenki gondolja azt, amit te.

2017. nov. 16. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól áll, abból csak egy következik: hogy a nem tüdőnadrág meg bombasztikusan állna.
2017. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!