Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy rövid ruhához milyen...

Egy rövid ruhához milyen cipőt vegyek ami nem magassarkú?

Figyelt kérdés
181 centi vagyok, megyek majd valamikor bulizni lassan, és elegánsabb helyre megyünk, így ruha kell. Csakhogy milyen cipő? Fiús cipőim vannak(mert inkább ilyen a stílusom, meg az, hogy ilyen magassággal nem érezném magam jól egy magassarkúban, hiába tetszenek), gondolkoztam rajta, hogy mi lenne jó, de nem jut semmi az eszembe.Ha tudtok képet is linkelni hozzá, az még jobb. Annyi még, hogy vékonyabb vagyok, combcsizmát eddig sosem találtam megfelelőt, mert nagy volt a lábszáramra, esetleg tud valaki hasonló paraméterekkel üzletet ajánlani ahol találok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Csizmákat eddig hol néztél? Mert akkor olyat nem ajánlok ahol már voltál. De az egyébként jó ötlet lenne a bulira is szerintem.
2017. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, idén még nem néztem sehol(holnap fogok egy kört menni) de az elmúlt évek tapasztalataiból mindig így jártam :( :D De akkor remélem tényleg jó a combcsizma, vagy csak simán egy térd alatti.
2017. nov. 18. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Zaraban általában keskenyebb szárú csizmák vannak.

Azért nem is tudok venni magamnak mert nekem vastagabb.

2017. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretnél magadnak hosszú szárú csizmát venni én a Tamaris üzletét ajánlom (habár nem combcsizma). Nekem nagyon vastag vádlim van (kb. 40 cm), sehol máshol nem találtam ami jó lett volna, egyedül ott, pedig Budapest majd összes cipőboltjában jártam.
2017. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végigjártam ma egy vidéki árkádot, csomó cipőüzletben voltunk, fel is próbáltam amiket tudtam, de sajnos mindegyik nagy volt vádliban. Valamikor majd kimegyünk Bécsbe, szerintem ott is keresgélek majd, hátha.
2017. nov. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!