Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen stílusról mi a véleménye...

Ilyen stílusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és kb csak feketét hordok. Vannak benne minták de 1 éven belül szeretném hogy minden ruhám teljesen fekete legyen. Szeretem a rockot és azon belül is a furcsábbakat. pl: Black Veil Brides

Erről a "stílusról" mi a véleményetek?

Korra és nemre kíváncsi vagyok.


(Tudom hogy nem kéne olyat kérdeznem hogy másoknak mi a véleménye de erre kíváncsi vagyok. :D )



2017. nov. 19. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

hülyeségnek tartom a csak feketét. Én is szeretem a rockot, de ez nem akadályoz meg abban, h más színű ruhát is hordjak. Nekem egyhangú és unalmas/igénytelen/ lenne ha így öltöznék.

27/F

2017. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D Köszi a véleményed. Nem a rock miatt hordom hanem ez illik a személyiségemhez.
2017. nov. 19. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Majd kinövöd. Vagy elkezdesz igazi metal/rock zenét hallgatni.

Amúgy semmi gáz nincs abban hogy csak fekete cuccokat hordanál én is csak feketét hordok.

Esetleg próbálkozz meg a Fear Factoryval, System of a Downnal, Deathstars-szal. Ők "elvontabbak" a BVB-hoz képest.


21/L

2017. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom kinőni. :D Meg még senki sem szólt be a stílusom miatt majd középsuliba biztos lesznek olyan b*zik (bocs) akiknek baj lesz de igazából lesszarom. :P Amúgy megnéztem amiket küldtél és a Fear Factory meg a System of a Downnal nem annyira jött be de a Deathstars nagyon menő. Köszi a válaszod.
2017. nov. 19. 17:30
 5/11 anonim válasza:

Ez mind amit leírtál igaz rám is!!

18/L

2017. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem semmi probléma nincs vele sőt nekem tetszenek az ilyen fiúk akik feketét/rockeresebb ruhakat hordanak. 13/l
2017. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tök jó szerintem :)) Hasonló volt nekem is a te korodban, meg nagyon sok srácnak volt ilyen, sőt, még mindig ilyen. Biztos aranyos vagy ^^


18/L

2017. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is rockot meg metált hallgatok és a ruháim nagy része fekete de egyetértek az elsővel, hogy azért hordok más színű ruhákat is

14/L

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

„Nekem egyhangú és unalmas/igénytelen/ lenne ha így öltöznék."


Kizárólag feketét hordok évek óta. Mindent mondtak már az öltözékeimre, de azt hogy unalmas még soha. A színek kombinálása csak egy tényező a sok közül amivel lehet variálni, ott van még a szabás, az anyagok, a rétegezés amivel fekete esetén lehet játszani. Hogy lenne már unalmas ez a szín?


Én most vagyok 25, a feketét kb 21 évesen kezdtem el előnyben részesíteni, 2 éve pedig teljesen eltűntek a különféle színek a ruhatáramból. Eszem ágában sincs változtatni ezen. Nálad viszont borítékolható, hogy csak időszakos dologról van szó:) De ez nem probléma. Éld meg ezt is. Ki kell teljesedni az adott stílusban, ha jól érzed magad. A mi véleményünk ne befolyásoljon.

Arra figyelj, hogy zenei stílus alapján ne skatulyázd magad, ha ez kicsit is diszkomfort érzetet kelt benned. Szóval, ha a stílus „szabályai" azt kívánják, hogy adott darabokat viseld, de te nem érzed magad jól ezekben, akkor nyugodtan hagyd el őket. Attól még rocker maradsz:)


25f

2017. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Utolsó nagyon köszi! :) Én is azért hordok csak feketét mert "csak ebbe tudok kiteljesedni" Meg általában nem szokott érdekelni más véleménye most csak kíváncsi voltam.
2017. nov. 21. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!