Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Metálosok! Hogyan öltözködtök...

Metálosok! Hogyan öltözködtök télen?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hadd találjam ki: rájöttél, hogy a bőrkabát nem bélelt.

Nos, elárulom, van bélelt fajta is.

2017. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez most mindkét nemnek szólt-e,de én lány vagyok.Hát nagy részben bélelt bőrkabát,fekete/sötétkék jeggings,a bakancsom meg elég meleg ahhoz, hogy télen is hordhassam.De például szoktam elegánsan is öltözni,vagy csak egy farmer,Converse,és valamelyik kedvelt bandám pólója.Viszont nem veszek fel rikító/színes cuccokat,maradok a bézs,fehér fekete triónál,meg néha a bordónál.Nem szoktam úgy kinézni,mint az ördög gyermeke attól még hogy metált hallgatok.:D 16/L
2017. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felveszek egy vastag, kapucnis kabátot, és úgy nézek ki, mint Kenny, csak feketében, azalatt minden olyan, mint máskor. Plusz bakancs, az mindig jó :DDD 18/L
2017. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Póló/farmer/tornacipő/szőrös kabát.
2017. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!