Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is kilyukad a 100%...

Nektek is kilyukad a 100% pamut zokni? Kínaiba vettem, pár hordás után a sarkán ki van szakadva.

Figyelt kérdés
Megvarrom, de újra pár hordás után feljebb, lejjebb szakadt ki. Mindig varrjátok? Mert olvastam, hogy sokan ilyen zoknit hordanak. Vagy mind drágább? De akkor van 10 pár 700 Ft/db zoknitok?Vettem 80-90% pamutosat is, azoknak nincs ilyen bajuk. Ok, ilyet fogok venni, de kíváncsi vagyok.

2017. nov. 28. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az összes zoknim 100% pamut és amelyik kilyukad az általában 30-40szer volt már mosva. Bár nem kínaiban veszem kicsit több darabja mint neked a 10db.
2017. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1#: 10 db-ot nem 700 ft-ért veszek, hanem 250 körül szokott lenni 1 db.
2017. nov. 28. 21:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A 47. varrás után már az egész zokni csak a foltokból fog állni és akkor többet már nem lyukad ki. Kitartás.
2017. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott valszeg a cipőd is rossz lesz.
2017. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Zoknit varrogatni? Soha nem jutna eszembe, ha lyukas, akkor kidobom a kukaba vagy hajitom befele a kandalloba, egesz jol eg. Adidas, nike, puma, rebook, stb zoknikat hordok, jo par evig nincsen semmi bajuk. 3-4 evet siman kibir a legtobb.
2017. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokáig húzzák a zoknijaim, ha kijukadnak, akkor is csak kicsi lyukak lesznek rajtuk. Van olcsó Deichmannból, ezzel nem vagyok annyira megelégedve de a Fila ugyaninnen alulmúlja. A Dechatlonos jó, talán egy picit szűkebb, mint az átlag. Az Auchan saját márkással is meg vagyok elégedve. Az eBay-ről évekkel ezelőtt rendeltem 8 párat, nem volt 3000 ft. Meglepően jól bírták, még 1-2 van belőle. Egyébként szinte mindig a legolcsóbbat veszem meg a fenti helyeken, kínaiban ilyesmit nem szoktam venni. Régebben csak onnan volt, azokon szép nagy emberes lyukak lettek mint a Fila zoknik sarkán.

A cipő sokat számít. Nekem sűrűn kilyukadtak zoknijaim, még rá nem jöttem a cipőre és le nem cseréltem.

2017. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami más gond lehet, mert nekem is a kínaiból vannak a zoknijaim, de évekig használom őket.
2017. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Tescos sima fekete pamutzoknik évek óta meg vannak, mindennapos használat, szárítógép, kicsit összementek, meg fakóbbak.

még sose dobtam ki egyet se, max elhagytam pedig van olyan pár, ami már kb 6 éves lehet, kb 20 pár van

2017. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A puma zoknijaimnak előbb megy tönkre a gumija mint hogy kilyukadjon. Egy kivétel volt, amikor a cipőfűző végét a cipőbe dugtam és konkrétan azokon jártam. (Elsőre azt gondoltam kényelmetlen lesz, de nem) No azt szétnyírta a zoknit, és kilyukadt. Többet nem csináltam ilyet.

Egy pár puma low cut sport zokni olyan 7-800 forint körül van

2017. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, fogok más boltban is zoknit nézni. De az is lehet, hogy a cipő a hibás, veszek bele egy talpbetétet.
2017. nov. 29. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!