Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is kilyukad a 100%...

Nektek is kilyukad a 100% pamut zokni? Kínaiba vettem, pár hordás után a sarkán ki van szakadva.

Figyelt kérdés
Megvarrom, de újra pár hordás után feljebb, lejjebb szakadt ki. Mindig varrjátok? Mert olvastam, hogy sokan ilyen zoknit hordanak. Vagy mind drágább? De akkor van 10 pár 700 Ft/db zoknitok?Vettem 80-90% pamutosat is, azoknak nincs ilyen bajuk. Ok, ilyet fogok venni, de kíváncsi vagyok.

2017. nov. 28. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A kínais zokniknak köze sincs a 100% pamuthoz csak ráírják, azért kínai.

Vegyetek normális boltban ott legalább azt írják rá amiből van. (elvileg)

2017. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11#: ha elvileg, akkor teljesen mindegy, hogy hol veszek zoknit. Azért annak valósnak kell lennie, amit ráírnak, akkor ennyi erővel a márkás zokninak se kell(ene) hinnem.

Azért ki fogok próbálni márkás zoknit is.

2017. nov. 30. 18:26
 13/22 anonim ***** válasza:
De az ne ijesszen meg, hogy nem 100% pamut. A pumákban is van szintetikus szál és elasztán is, igaz csak pár %, de van olyan is ami teljesen műanyag pl coolmax de ettől még teljesen jó.
2017. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A kínaikban biztos lehetsz, hogy nem 100% pamutból van. Ha nem is hiszel nekem, tapasztalod. Más boltokban már nagyobb eséllyel veszel olyat, amire rá is írják miből van.
2017. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem régenben sűrűként lyukadtak ki a zoknijaim, szinte mindenhol, mostanság csak ritkán lyukadnak ki, a cipő is sokat számít..
2017. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az ideális zokni a Bambusz zokni, nem lyukad ki jól sokáig bírja és nálam csak ez válik be, meg lehet rendelni is...
2017. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, átgondolom.
2017. dec. 4. 22:28
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom hogy Fiú v lány vagy e, v nem tom még aktuális a téma. de röviden mesélek de nálam régebben Kínai zoknik voltak rajtam, akkoriba annyira Csóró voltam hogy csak olcsó zoknikra telt, Nálam minden helyen kilyukadtak a zoknijaim Pl Lábujjon, talpán stb,, addig hordtam őket amíg nem voltak teljesen kilyukadva v ha teljesen kilátszott az a rész ahol lyukas volt, Lábujjnál stb, aztán kuka, de a kínai zokniktól nagyon büdi volt lábam. De a cipőm is simán elintézte a zoknikat, de mára csak jó minőségű zoknikat és cipőket veszek, Bambusz zoknikat is használok és azok nem lyukadni ki hamar, meg lehet rendelni, 24/F
2017. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nekem nem büdös a lábam tőle, csak egyszerűen pár nap és kilyukadnak. De kipróbálok más zoknikat is, a bambuszból is veszek egyet, hogy milyen.

Köszi a válaszaitokat.

2017. dec. 6. 19:35
 20/22 anonim ***** válasza:
A 18.válaszoló vagyok, a Bambusz zokni a legjobb, én legtöbbször azokat viselem..
2017. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!