Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen olyan csizma / bakancs...

Milyen olyan csizma / bakancs van, ami nem csúszik el a hóban, latyakban, és nem ázik át? Nincs rá húszezrem. De tízezrem se? A talpát kell nézni?

Figyelt kérdés

Kinti munkám lett idénre, és aggódom az eső / hó miatt...

Nyáron váltottam állást. Sokat mozgok az utcán, papírok, posta, újságok, stb.


Eddig még nem vettem új cipőt... most néztem, már mondja az ónos esőt, havat, stb.

Olyan csizma / bakancs kellene, ami nem ázik át, és ami jó hóban is.


A talpát kell néznem?

Nem fontos, hogy nőies legyen. Magassarkút alapvetően nem hordok (évi max. egyszer, pl. ha elmegyek egy eseményre, szalagavatóra vagy ilyesmi) a 3-4 cm-nél magasabb sarkokat alapból nem bírom.


Nyáron is sportcipőt hordok.

Most csizmám van, de régi, és esőben is beázik... a tócsákra is mindig ügyelnem kell.


Örülök, hogy eddig megúsztam eső nékül...


Mit ajánlotok?

Csizmát vagy bakancsot vegyek? (vagy ez mindegy?)

A talpát kell nézni, hogy "redős" legyen, vagyis értitek?

Nincs rá húszezrem, hogy márkás boltban vegyem meg... hol érdemes nézni?

Nyugati aluljárója (6000 forint körül láttam bakancsot), agy inkább nézzem rendes cipőboltban (deichmann, CCC) hátha van akció? kb. 8-10.000 körül tudnék rászánni... az a max. de a 10 se biztos.


23/l

(nem fontos a divat, meg a minta, meg ilyen fémlógó izék se kellenek rá.. csak ne csússzon el, és ne ázzon át)


Nincs több cipőre pénzem, ezt akarom hordani suliba is, mindennapokba is, meg melóhoz is (újsághordás, stb. utcán sétálok nagyon sokat)


[link]

[link]


most ilyenem van:

[link]


csak régi, ez nem csúszkált esőben anno / most se, csak már átázik ha tócsába lépek, és ha eső van..


nem fontos a bakancs, csizma is jó.


Milyet nézzek?

23/l



2017. nov. 29. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Abnyiból ami nem annyira szar, max a munkavėdelmis boltban tudsz venni valami bakancsot. Az áruházi vackok annyibòl be fognak ázni, hamar szėtmennek. A jobbakra sajna 20 fölött kellene fizetned.
2017. nov. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben hotaposot neznek.
2017. nov. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szórólapot hordtam tavaly télen anyám túrabakancsát hordtam. Vízálló, kényelmes és meleg volt, de a talpa tudott csúszni hóban... meg igazából azt láttam, hogy az aszfalton megtett napi sétáim eléggé koptatták a cipőtalpat. Szóval hiába veszel recéset, nem tart sokáig. Mindenesetre szerintem nézd meg a neten, hogy használtan valami egyszerűbb vízhatlan túrabakancsot kapsz-e ezen az áron!
2017. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túrabakancs, munkavédelmi bakancs, vagy katonai.
2017. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BulmaSwan ***** válasza:
Hótaposó, vagy olyasmi csizma. Én 3-4 éve kínaiba is vettem kb. 5-6000-ért ilyen téli bélelt műbőrbokacsizmát aminek az alja ilyen hótaposós volt, nem csúsztam el vele, de igen minnél recésebb annál jobb. A bakancs lenne a legjobb mondjuk, ha azt találsz ilyen árkategóriába akkor az.
2017. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért csúszik mind, mert mindnek ilyen elcseszett merev, műanyag vastag bordái vannak. Minek? A gumi a legjobb, ami a sportcipőkön is van, ilyen kéne ezekre is. Az uatókon a téli gumi sem műanyag. Szóval szerintem keress valami vékonyan mintázott gumitalpút (magas szárút, akár sportcipőt is ) aztán fújd be 2000 Ft-os impregnálóspray-jel, aztán voálá.
2017. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!