Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai nap irhamellényben,...

A mai nap irhamellényben, csizmában és bőrkesztyűben voltam. Az utcán megkérdezték, hogy tisztában vagyok vele mennyi állatot kellett ezekhez megölni. Ti rosszul éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem, mert eleve nem vennek fol veszelytetett/ vedett alatt borebol es szorebol keszult ruhakat. Tobbre tartom egy allatt eletet, divatozni meg lehet mu dolgokkal is.


Szoval igen, melysegesen szegyeld magad!

2017. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
attól függ milyen állat. Mert ha pl bárány, akk nettó nem érdekel. Viszont ha valami más, pl csincsilla vagy nyérc (rohadtdrága, tudom. csak képletesen mondom) akk az taszítana engem is és elítélem.
2017. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz vissza, hogy ettek-e már tyúkhúslevest ?
2017. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Hogy tudod mi történik egy vágóhídon?
2017. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jahh hogy a feljebbit kérdezném meg tőle.


Előző voltam.

2017. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha disznó, birka, marha stb bőr hidegen hagy, nekem is volt marhabőr bakancsom,megkérdezném hogy tisztában van-e vele hogy k--vára nem érdekel mit gondol rólam.
2017. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nem érezném.

Igazából kva mindegy, megveszem-e a bőrcuccot vagy nem, az állat már úgyis halott, és ha morális alapon nem vásárolnék dolgokat, akkor saját magam varrnám meg szőném a textilt meg farmon élnék és saját tyúkot tartanék meg lenne egy üvegházam :D

Nem az én vásárlásomtól lesz rosszabb a kambodzsai kisgyereknek meg a nyuszinak, hanem a nagy multik kihasználó meg elnyomó üzleti tevékenysége miatt. B-szogassák azokat, ne engem.


Meg a bőrszerkóba öltözött vagány motorosokat, ne egy csajt miaszar :DDDD

2017. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki a csirke, marha, birka stb gyilkolást elfogadottnak tartja, annak üzenem, hogy a tehénnek, barinak, pipinek is pont olyan lelke van, és pont úgy érez, mint egy csincsilla vagy egy róka. Szóval ha full vegán valaki, akkor szövegeljen. Kivagyok a fotelhuszároktól, akik osztják az észt meg szidják a bundát viselő embereket, közben meg éppen a monitor előtt tolják az arcukba a hurkát, kolbászt, rántotthúst. Elárulom, ezek sem a sparban teremnek!!! Akit a marhabőrcipő hidegen hagy, attól kérdezem: néztél már bele kisboci szemébe?

Ha valaki vegán, az elismerésre méltó, én nagyon erős jellemnek tartom. Le a kalappal előtte! De olyannak nincs joga beszólni, vagy osztani az észt, aki különbséget tesz élet és élet között az alapján, hogy mit tart cukinak!

2017. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as: üzenem, h pont leszarom a barit meg a pipit. A lelküket is. Megeszem és felhasználom. Lehet utálni, jogod van hozzá
2017. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

#8 félreérted nem azért kár a bundáért mert szegény kicsi csincsilla/róka, szimplán feleslegesen halnak meg, a marha, disznó, tyúk minden porcikáját felhasználják de csak a szőréért leölni egy állatot pazarlás.


#7 persze, a 60 kilós 160 centis csajokba könnyű belekötni, ők nem szólnak vissza bár egyszer a PETA megpróbált a bőrcuccok miatt tönkrevágni egy motoros találkozót.... nem is értem miért de nem sült el jól :D

2017. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!