Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális női téli...

Hol lehet normális női téli kabátot venni?

Figyelt kérdés

Megjártam a H&M-et, New Yorkert, C&A-t, de az egyetlen melegnek tűnő darabok vagy teli voltak eltávolíthatatlan szőrrel, vagy pufi kabátok voltak.


Kérdésem, hogy hol lehet meleg kabátot találni 20 000 alatt ami se nem szőrös, se nem pufi? Mondjuk szövetkabát, vagy műanyag, akármi :D



2017. nov. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

nagyon szep szovetkabatok vannak a Tesco ruhaosztalyan

a Mangobol Zarabol oltozkodom de mikor a multkor voltam bevasarolni a Tescoban, nem tudtam nem eszrevenni milyen jo telikabatokat arulnak 15e korul

2017. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen gonddal küzdöttem, ráadásul ahol én lakok még méretemben sincs (XS)..

Kolléganőm mondta, hogy itt már nem lehet 10-20K-ért meleg, puha télikabátot venni (nagyon fázós vagyok), be kell ruházni egyre jó drágán és az évekig kitart.

Vettem Pesten a Bershkában jó drágán.. Akkor megbántam, de mostmár imádom.

Jó meleg, de kivehető belőle a szőrme.

Egyébként én a kínaikban is találtam volna meleg kabátot kivehető szőrmével olyan 18K-ért, de mivel az S-es is lógott rajtam otthagytam a p.csába a 1000XL-es méretek mellett, nem voltam ideges..... :D

2017. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, akkor szánj rá gy kicsivel többet. Az Amnesiaban vettem téli kabátot, 27ezer ft volt, nagyon csinos, karcsúsított, de kályha meleg. Eddig nem is tudtam használni, mert nem volt annyira hideg. Most 1-2 napja vettem elő. Előző években Sugarbird kabátom volt, az is ugyan ez a kategória, hogy nagyon csinos, de nagyon meleg is, ezt is fogom használni idén is. Van Mayo-s kabátom, ami például már 8éves, de még mindig használom, gyönyörű állapotban van és szintén nagyon meleg.

Szóval megéri beruházni rá és egy jobb márkàt megvenni, mert az évekig téli kabát lesz.

2017. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bonprix-től rendeltem, először félve, de nagyon jó. Persze nem mind az, de sokan írnak véleményt, így könnyebb választani. 18 ezer volt.
2017. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát egy szövetkabát az minden, csak nem meleg.

A legjobbak amúgy a síkabátok között vannak.

2017. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!