Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ki az közületek aki...

Fiúk ki az közületek aki télen pamut harisnyanadrágot hord, és szereti is hordani? Esetleg van hogy, othol is szerettek harisnyaban lenni mert úgy kényelmes nektek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

othol? ott? hol? ooot! hol? othol.


Nem hordok harisnyát se otthon,se máshol. A barátnőm igen.


23F

2017. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Sosem veszek fel harisnyát. Semmilyet.
2017. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek főleg nylont, abból is a 40 denest hordani, akár nadrág alatt, akár rövidnadrággal, de otthon is harisnyában vagyok gyakran, van amikor abban is alszom.
2017. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak nejlont hordok de csak ha megyek valahova , ottholll nem vagyok benne mert elég belőle egész nap.
2017. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Èn lány vagyok de ha nem baj hozzá szólok a kèrdèsedhez.

Nekem a 14-èves öcsèm hord ilyenkor harisnyát, ès ő is szereti van hogy othol is abban van, el tanulta tőlem, mert èn kifejezetten harisnyanadrág párti vagyok nagyon szetetem, ha tehetem mindig abban vagyok mèg a lakásban is:) Ès kèrdezte règebben tőlem mièrt vagyok csak harisnyában, mondtam neki mert nekem nagyon kènyelmes, ès jó meleg. Na azóta ő is harisnya párti lett, de kèrdeztem is tőle mikor ovis voltál te is hortad a harisnyát? Igen csak utána valahogy el maradt, ès más aláöltözőt hordtam, de jobb ez igy hogy vissza szoktam a harisnyára, nekem sokkal kènyelmesebb mint bármi más.

2017. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

5-ös!

Ebben teljesen igazad van, engem a bnőm szoktatott rá és csak dicsérni tudom kényelmesebb mint ezek a vastag ormótlan aláöltözők meg a vadászalsó meg a vastag zokni mert a vékonysága miatt jobban lehet benne mindent érezni.

2017. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a harisnyanadrág egy nagyon kiváló ruha, én fiú létemre nagyon szeretem hordani ilyenkor télen nadrág alatt, vagy csak magában pólóval a lakásban.

Szeretem mert egyben zokni is és főleg hogy magas a dereka, így nem érzem hogy fáznék benne.

Én interneten rendeltem magamnak, mert ide haza elég gyenge a fiús vastag harisnya felhozatal.

És színekbe is több féle van kék, szürke, drapp, fehér.

Így a kérdezőnek üzenem hogy én szeretem hordani és szeretek itthon is harisnyában lenni.

2018. jan. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak harisnyát szoktam hordani, nadrág alatt, vagy csak simán a nélkül ha itthon vagyok. Vagy rövidnadrággal is szoktam itthon.
2023. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!