Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A latex nadrág még divatos?

A latex nadrág még divatos?

Figyelt kérdés
Utcán még hordható?
2017. dec. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A latexet sose hordták utcán, amit igen, az latexutánzatú- műbőrlegging-nadrág, hordják páran, divatos ilyenkor főleg, de nem magába.
2017. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyag amire gondolsz nem latex.

De nem mondod komolyan, hogy ha kiderül hogy nem divatos akkor nem veszed fel többé/nem vásárolod meg? Ha jól áll és komfortosan érzed magad benne, akkor hordd nyugodtan!

Ne az aktuális trendek határozzák meg, hogy mit viselsz.

Egyébként magánvéleményem, hogy nagyon attraktív hatást lehet ezzel a darabbal kelteni:)

2017. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző két válaszoló is írta,biztos nem a latexra gondolsz. Bőrhatású vagy fényes leggingsnek hívják. Még szerintem divatos,és megfelelő felsővel és cipővel nagyon csinos tud lenni.
2017. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem egy hosszú felsővel lazán lehet ha nem látszik segged én is gyakran hordom és még futni is abba szoktam egyszerűen imádom :) L/21
2017. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!