Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima talpú csizmákban végig...

Sima talpú csizmákban végig lehet csinálni esés nélkül a telet Budapesten?

Figyelt kérdés
Leginkább a belvárosban jövök-megyek, ahol elvileg szinte azonnal takarítanak, sóznak, és nem is sűrűn marad meg a hó... szeptemberben költöztem fel vidékről, szóval nincs saját tapasztalatom :D
2017. dec. 5. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen talpa van?

A nagyon sima talpúak balesetveszélyesek.

Nekem volt olyan lábbelim, amiben a nagyobb boltokban a kőpadlón is elcsúsztam, annyira semmi kapaszkodása nem volt.

Én ilyenben tuti nem járnék télen, akkor sem, ha takarítva vannak az utak. Annyit nem ér, hogy elessek és bajom legyen.

Kicsit recésebb talpú lábbelid nincsen?

2017. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A belvárosban még talán úgy-ahogy. De ha épp nagy mennyiségű friss hó esik le, az mindenképp csúszik. Az ónos eső is. Azért ott is kell idő a takarításhoz.

Én a külvárosban lakom, itt a tegnapi hó pár helyen lefagyott, bizony este már dobtam 1-2 balett mozdulatot mire hazaértem, pedig nem teljesen sima a bakancs talpa.

2017. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Csak az utcára ne menj ki.
2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába takarítanak/sóznak, a vizes kő ugyanúgy csúszik. Amúgy ha nagy a havazás, a belvárosi mellékutcákat nem takarítják el azonnal. Sima talpú cipőt én nyárra se vennék.
2017. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem javasolt. A sima csizmát tartsd meg száraz időre, és vegyél egy receset is. Abból is vannak csinos és nőcis darabok.
2017. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az előbb lattam a gardrobcseren 1reces talpu magassarku csizmat,jól nezett ki...
2017. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan, szeretek röhögni az ilyen idiótákon akik hanyatt vágónak mert nem képesek normálisan felöltözni
2017. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz korizni nyugodtan kimehetsz, nem fogsz elesni. Ha nem tudsz akkor inkább recés csizmát vegyél fel
2017. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#1-nek: ilyesmi talpa van az egyiknek (egy felirat van rajta) [link]

A másiknak még annyi sincs az alján.

Sajnos boltokban nekem is csúsznak, de azt gondoltam idáig, hogy ebben nem a csizmatalp, hanem a burkolat a hibás...

2017. dec. 6. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!