Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha duci-kövér-molett nő vagy...

Ha duci-kövér-molett nő vagy hol vásárolsz ruhát?

Figyelt kérdés
Vannak külföldi rendelős oldalak,vagy turkálók tudom de van valami ezen kívül is bevált üzlet?

2017. dec. 9. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
C&A, Tchibo, bonprix, H&M
2017. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bárhol: Tesco, Kik, butik, piac, turkáló, pláza, stb. Ha valahol van olyan, ami megtetszik és jól áll, azt megveszem. Nincs egy olyan üzlet, ahol rendszeresen vásárolok, szeretek inkább leárazáskor válogatni. Akkor pedig szerencse is kell, hogy találjak olyat, ami bejön.

A legtöbb plus size ruha vagy pofátlanul drága, vagy rettentően öreges, vagy mindkettő.

2017. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy mennyi pluszról beszélünk. A 42/44-es méret is lehet duci, meg az 52/54-es is.
2017. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

44 meret vagyok és H&M az elsődleges uzletem.

De néha C&A Tezenis Calzedonia és ami épp megtetszik.

2017. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ohh 44-es méret az nem molett meg stb :D . Amúgy nekem a kik a favorit. 46-48-as ruhák pont tökéletesek ott . A stílus is bejön. Amúgy én az angol turikat is szeretem. Meg még C&a, new yorker, reservdben is van csomó jó cucc 46-os méteri :)
2018. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!