Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extra duci lanyokon nyáron...

Extra duci lanyokon nyáron rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Hogy viseltek fiúk? Beszólnátok egy ilyen lánynak az utcán?

2017. ápr. 24. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván attól, hogy extra duci valaki, attól mèg nem kell megsülnie nyáron. De valljuk be, nem a legesztétikusabb látvány. És aki ilyenért beszól az meg nem teljesen komplett
2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Duci lány vagyok.

Nem mindegy, milyen rövid az a nadrág. Egy térdig érő, laza fazon formás, vékony vádlival nem gáz.

A narancsbőrös combokon feszülő, három számmal kisebb farmer rövidnadrág (amiből a se.gge is kilóg) nagyon ciki. Igazából nekem vékony lányokon se tetszik. Túl kihívó.


Nekem nem szerencsés az alkatom. Túl vastag a vádlim. Így nyáron is hosszú (legalább 7/8-os) nadrágot szoktam hordani. Ha jó anyagból készült, akkor 42 fokban sem kell megsülni benne.


Még soha nem szólt be senki az alkatom miatt. Lehet, hogy csak szerencsém volt eddig. De szerintem nem jellemző a beszólogatás.

2017. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon szívesen látnám, mert kedvelem a duci lányokat. Hajrá!!! :)
2017. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Arra felrovidnadragra gondolsz amit a hiu kisfiuk hordanak?

Terdigerore? Miert szolnanak be?

Suljel meg a 40 fokba?

2017. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Már miért lenne gáz? Miért arról az oldalról közelíted meg, hogy szégyellned kellene a súlyodat? Szerintem simán felvehetsz olyat, semmi gond nincs vele, sőt duci lányokat kedvelő pasiként támogatom is, hogy ne csak a vékony nők hordjanak szexi ruhát ;).
2017. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
18%
Nem szólnék be, de a gyomrom lehet felfordulna. A kövérségre csak egy elfogadható ok van számomra, mégpedig az ezt indokló betegség.
2017. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Imádom az extra duci lányokat, és a combjukat, főleg ha nagyon vastag, szóval jó a rövid nadrág ;)
2017. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

45%-nal a pont!

Amugy kivancsi lennek arra a betegsegre mert semmitol ugye nem lehet hizni....

Ha ez mukodne akkor az emberi szervezet lenne a biologiai csoda mert semmibol tud valamit eloallitani.

2017. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Maximum kicsit megnezem a csajt de nem vennem a batorsagot h megszoljam a magam dolga h mit vesz fol
2017. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 8-as! Írtad, hogy kíváncsi lennél arra a betegségre. Például okozhatja pajzsmirigy-alulműködés. A páromnak is van, sőt ő PKU-s (fenilketonuria) is, azaz nem ehet/ihat semmi olyat, amiben fehérje van, tehát tej, tejtermékek, húsfélék, liszt, kakaó, tojás, ill. ebből készült ételek, olajos magvak stb. mind tiltott. Ebből kifolyólag világ életében főleg csak gyümölcsöt és zöldséget fogyasztott, ám a pajzsmirigy-alulműködés miatt még így is hízott mintegy 15 kilót.
2017. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!