Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon, vidéken nem...

Magyarországon, vidéken nem horroráron már csak kínait kapni és/ vagy használt ruhát?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Meg törököt.


Miért mit hiszel ami horror áron van az honnan jön (?) ugyanabból a konténerből kukázza a plaza is ahonnan a kínai.

2017. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj, a plázákat sem kultiválom.

Elmúltam 30 és bár fiatalos vagyok,de ezek a tépett farmerek-popsivillantós minik sem az én világom.

Tényleg ennyi választék lenne?

2017. dec. 9. 19:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok sem a saját nagyanyámnak,sem diszkókirálynőnek öltözni.
2017. dec. 9. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Merre vidéken? Elég tág fogalom.

Nálunk van Takko, C Und A, Kik, H Und M, Pepco, Tesco (ott most nem tudom, milyen márka van), meg számtalan butik (varrónő által készített ruhákkal.)

Ezek azok, amik szerintem megfizethetők, de nem tudom, mi van nálatok, vagy a környéken.

Az más tészta, hogy valószínűleg ezeknek a 90%-a is biztos Kínában készült, ha nem az egész. :)

2017. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem rendelsz neten? Szinte bármit, szinte bárhonnan.
2017. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Duna-Tisza-köze, Bp-től 70 km-re
2017. dec. 9. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Pl. Orsay, HM, sok csinos, nem tinis ruha van, alapdarabok nem drágábbak, mint a kínaiban vagy turkálóban.
2017. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjuk a H&M-ben rengeteg csinos, nőies, nem tinis cucc van és az sem túl drága. A webshopban is rengetegszer van leárazás meg ingyenes szállítás.
2017. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért a vidék sem úgy néz ki, hogy kopár sivatag, kis tanyák és kilóméterekkel mellette ott a kínai meg a kisbolt meg a turkáló... Én kisvárosban lakom, de itt is van pl. Kik, Pepco, amik olcsó üzletek és szerintem szép ruhákat lehet kapni. valamint van számtalan butik. Kínai is van rengeteg, de én oda nem jàrok max.zoknit, bugyit venni mert szerintem undorítóan néznek ki és egyáltalán nem is mondanám olcsónak, sőt...ugyanannyiba kerülnek a cuccok, mint máshol csak tele vannak pakolva csillogós hülyeségekkel meg idióta feliratok vannak rányomva. Mondjuk van olyan kínai üzlet, ahol picit jobban megválogatják, hogy mit árulnak és szebb cuccokat is árulnak, de szintén nem olcsóbb, mint bármely plázás üzlet. Az sem igaz, hoy minden plázás üzlet tinis, pl. egy New Yorker valóban inkább “tinis”, de alapdarabokat itt is lehet venni és ki lehet fogni szép ruhákat is. A H&M szerintem kifejezetten az egyszerűbb és letisztultabb, a nagy kedvencem pedig az Orsay, ami tényleg csinos dolgokat árul. Egyébként én 18 vagyok, “tini”, de a harmincas éveiben járó tesóm is ugyanott vásárol, ahol én (plázás üzletekben) és vannak egyforma cuccaink is, úgyhogy szerintem ma már azért nem olyan élesek ezek a határok, hanem sokkal rugalmasabban működik. Rengeteg akció is van, leárazás, kedvezmények és olyankor érdemes jobban körülnézni.
2017. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is szoktam néha kínaiba menni, mert nyilván pl egy otthoni mackónadrágnak nem fogok 18.000-es Adidast venni.

De pl fürdőrucira sem fogok 20.000 ft-ot kiadni.

Most, hogy jön a tél, egy szép, kifejezetten hosszú fazonú pulóverben gondolkodom. Ebből szeretnék valami igényesebb darabot(igen,jó lenne megtanulni kötni,de próbáltam, kétbalkezes vagyok:))))

2017. dec. 10. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!