Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a csizma jó...

Szerintetek ez a csizma jó télre? 14/L

Figyelt kérdés
Ezt néztem: [link]

2017. dec. 12. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóm van, megfagy benne a lábam. De ha nem vagy nagyon lábfázós, akkor jó.
2017. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kevés lenne. Próbáltam hasonlót, végül egy olyan mellett döntöttem, aminek nincs cipzárja, de azért lábszárközépig ér. Veszek bele egy vastag frotír zoknit és tökéletes.

De én rettenetesen fázós vagyok.

2017. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látni kéne élőben. A talpa ne legyen vékony illetve sima, és legyen bélelt, főleg a lábfejnél.
2017. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem valami fázós a lábam, de azért egy csizmát mégis akartam télre.
2017. dec. 12. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nagyon csúszós a talpa. De amúgy jól néz ki. :)
2017. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így oldalról szerintem nem egyértelmű, hogy milyen talpa van, de esélyes, hogy csúszós, a Deichmann-ban ez nem ritka :( szóval jól nézd meg a boltban, hogy alkalmas-e havas-jeges úton közlekedni...
2017. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Télen nem divatolni kell, hanem ÉRTELMESEN felöltözni.


1. csúszik - az első jégen kitöröd a nyakad

2. beázik - latyakban félóra sem kell és vízben fogsz lépkedni, ami remek táptalaj a gombáknak és szépen megfázhatsz

3. béleletlen, ezáltal semmi meleget nem ad


Tavaszra-őszre, SZÁRAZ időre viszont tökéletes.


Én bakancsot hordok télen, mert fontos, hogy komfortosan érezzem magam a hóban-sárban, és ne tipegnem kelljen, vagy órákig állni a vizes cipőben.


[link]


És itt kinn a nők 98%-a bakancsban-vízálló csizmában tolja (hasonló túrás cuccban, mint az enyém, max. hosszú szárral), mert szakadó hóban nem a kinézet a legelső szempont.


De te tudod.

2017. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!