Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ezt a ruhát megvennétek?...

Ti ezt a ruhát megvennétek? Karácsonyi ajándék lenne nővéremnek.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem szép, csak túlárazott, feléért nem is gondolkoznék rajta.


2017. dec. 12. 21:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mert szerinted 100 kilósnak szánom? Ne vegye senki sértésnek, tényleg nem az.

Nyilván szép, konfekció méretes alakja van, S-es méretű.

Ha kicsi lenne rá, persze visszaküldjük, nem nagy pénz az.

2017. dec. 13. 16:36
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
A Mayo Chix elképesztően gagyi, ízléstelen lánc. Vegyél neki inkább valami tényleg szép, divatos és olcsóbb ruhát a Zaraban vagy Mangoban.
2017. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a mayo chix ruhákat mert a legtöbb az valóban csicsás, flitterek meg ilyen fura színek, feliratok, a többség tényleg tipikus kínai gagyinak néz ki. Ugyanakkor ez a ruha szerintem tök szép, nekem nagyon tetszik. Ugyanakkor az ára szerintem is sok, de hát ez van...én még lehet, hogy körülnéznék máshol is, hátha találok olyat, ami szintén tetszik vagy esetleg jobban, de ha nem, akkor megvenném ezt is. Szerintem szép, ha tudod, hogy tetszene neki és jól is állna neki és ki tudod fizetni, akkor vedd meg.
2017. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen undorítónak tartom ezeket a ruhákat. A színűk szörnyű, csicsások, tele van mindenféle felesleges kővel, csipkével és drágák is.
2017. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!