Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem marha gáz ha...

Csak szerintem marha gáz ha valaki mindig az aktuális divat szerint öltözködik? :D

Figyelt kérdés

Most olvasom itt sok ember hozzászólását, hogy "ne vásárolj fast fashion boltokban, mert jövőre úgyis más lesz a divat és kinéznek majd az emberek maguk közül." Ez a hozzáállás szerintem kvagáz....:D

Én pl olyan vagyok, hogy nagyon ritkán változik az ízlésem, és ha megveszek egy ruhát tudom, hogy az 4 év múlva is tetszeni fog. És sose a divat szerint öltözködtem, hanem úgy ahogy nekem tetszik. Ezáltal a fast fashion boltokban vásárolt idei pólóimat is nagy valószínűséggel fel fogom venni 3 év múlva is. Ezzel csak én vagyok így ? Remélem nem, de nem zavar ha igen :D

Pl most vannak ezek a pólók amiken elől van egy kis zseb ( férfi vagyok ) ezek nekem nagyon bejöttek már 5 éve is, de akkor alig lehetett kapni. Most vettem egy tucatnyit, és nem azért, mert ez a divat, hanem mert felujítottam a pólótárat. Kb 7-et vettem, és nem fogom kidobni két év múlva se őket, ha egy tizenéves kislány csúnyán néz majd rám az utcán... :D


2017. dec. 17. 01:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

„Esetedben pl. viszont, ha még 2019-ben is pálmalevél mintás zsebes pólóban fogsz járni, ne csodálkozz, ha nem vesznek komolyan. ”


Pont az egyik ilyen új zsebes pólóm egy pálmalevél mintás póló, és de, azt is fogom 2019-ben is hordani, sőt talán még 20, 21-ben is, attól függ meddig tetszik magamon. Ha valaki az öltözködése alapján ítél meg valakit, az szégyenteljes. Nekem pl fogalmam sincs, mi volt 2013-ban a divat, mert akkorse aszerint öltözködtem és ezután se aszerint fogok.

2017. dec. 17. 21:26
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gratulálok, különleges vagy, most jól érzed magad?
2017. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kijelentes inkabb a lanyokra vonatkozik. A "noi" vagyis a tizeneves lanyok altal hordott, fast fashion uzletelbol valo ruhak tenyleg nem hogy evente, felevente vagy meg gyakrabban valtoznak. Ahogy most meg lehet mondani, hogy tavaly telen es iden divat volt a "felsovel egybevart choker nyaklancos" felso, 2017 tavaszan es nyaron a himzett viragminta....stb. Szerintem a ferfi divat nem valtozikilyen gyorsan es jellegzetesen, valamimt nincs is annyi mozgastere mint a noinek. Remelem erted mit akarok kifejezni :D 19/L
2018. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!