Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyát, de milyen méretben?

Harisnyát, de milyen méretben?

Figyelt kérdés

Mióta sajnos meghíztam nem vettem magamnak harisnyanadrágot!

Jönnek ahidegek szeretnék beszerezni pár darabot.

177 cm magas vagyok 90 kg. Milyen méretezésű harisnyát kell beszereznem a méreteimhez viszonyítva?



2017. dec. 20. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így látatlanba megmondani, mert az a tapasztalatom, h márkánként estérő a méretezés. Az egyik márkából jó a 3-as, de egy másikból már kicsi, abból a 4-es kell. Viszont, mindegyik csomagolásán ott a méret táblázat, az alapján meg tudod állapítani, h neked milyen kell. Ki kell tapasztalni. Ha van kedvenc márkád, amit általában veszel, akkor hamar kitapasztalod, de ha mindig olyat veszel, ami éppen van a boltban, ahol vásárolsz, akkor érdemes a táblázatot figyelni, mert nincs rosszabb egy nem megfelelő méretű harisnyánál!
2017. dec. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én a 175 centimhez és 55 kilómhoz veszek M-eset. Neked szerintem XL-es kell.
2017. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mikor 87 kg voltm, 4-5-ös harisnyát vettem, de volt, h az is kicsi volt.
2017. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a párom pont ilyen súlyú (36-éves férfi) de én nem magyar országon vásároltam neki harisnyát, ha nem egy külföldi oldalról rendeltem, ott viszont magasságra voltak meg adva a harisnya méretek, először nem is rendeltem neki csak 1db-ot de amúgy teljesen jó volt a méret. Azóta többet is rendeltünk, tényleg kimondottan téli harisnyák jó vastag, belül bolyhos, lábfejesek, férfi női és gyerek méretben is kaphatóak.
2017. dec. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ollókezű Edward ***** válasza:

Nekem, mikor lefogytam, maradt ugyanaz a méret harisnyából, mert hosszú végtagjaim vannak, és ha nem a legnagyobbat veszem, akkor a térdemig jön le az ülepe.

Szóval nem csak a súlytól függ.

2017. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Giulia harisnya válasza:
A jobb harisnyák csomagolásán van mérettáblázat, de ha valakinek az átlagosnál hosszabb lábai vannak, vagy pl a csípője sokkal szélesebb az átlagosnál, kérjen tanácsot harisnyaboltban. Általános, nagy áruházakban ilyen szaktudásra nem kell számítani. Több harisnyamárkának is van olyan terméke, amely az említett méretekhez igazodik.
2018. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!