Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, adtatok már kölcsön...

Lányok, adtatok már kölcsön harisnyát barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Nálam aludt az egyik barátnőm, és reggel indulás előtt megkérdezte, h tudnék e neki kölcsön adni egy harisnyát, mert a tegnapit nem akarja vissza venni, és elfelejtett másikat hozni. Mondom neki, h nincs itthon bontatlan, csak olyan, amit használtam. Azt mondta nem baj, a célnak megfelel. Kerestem neki egyet. Fel is vette, mondta, h majd kimossa és vissza hozza. De nem tudom, valahogy ez nekem olyan furcsa, én nem szívesen venném fel azt a harisnyát, ami már más lábán volt, még ha barátnőmről is van szó. Azért mégiscsak egy harisnya olyan helyeken is érintkezik a testtel, ami szerintem elég intim, és nem biztos, h jó ötlet egymásnak "kölcsön" adni. Azért kérdezem, h mennyire gyakori, vagy egyáltalán adtatok e már kölcsön, mert nem tudom mit csináljak. Szívem szerint vissza sem kérném, de megbántani sem akarom. Amúgy is lehet, h csak én reagálom túl, és nincs is ezzel semmi baj, mert olyan ez, mintha egy felsőt adnék kölcsön. (azzal pl nincs bajom, de pl melltartót, cipőt vagy bugyit már nem adnék).

2017. dec. 21. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mosás után tiszta, ezért értelmetlen a problémád. (Mellesleg tisztább, mint az eredeti csomagolásban, mert az tényleg tele van mindennek, a gépekröl belekerült vegyszerek, az összes dolgozó, aki foglalkozik vele, összefogdossa, méghozzá nem tiszta kézzel, sokszor a padlón hevernek félkész állapotban, stb)


De ha nem akarod utána hordani, akkor ha visszaadta, egyszerüen dobd ki.

2017. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert gombat kaphatok
2017. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért ennyire nem kell finnyásnak lenni. Ki lesz mosva semmi bajod nem lesz tőle.
2017. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Fuj.
2017. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Uristen, en a baratnomnek mar bugyit-zoknit is adtam kolcson, nem kell ennyire Miss Higienianak lenni.
2017. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60 fokon mosd ki te is, miután visszaadta és nem lesz semmi bajod.
2017. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én adtam már kölcsön, bugyit is, de sosem kértem vissza. Nem higéniai okokból, hanem mert van belőle bőven, meg nem egy nagy összeg újat venni.
2017. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegulis ezert nepbetegseg a huvelygomba...vilagos
2017. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te bugyi nélkül hordod a harisnyát?

Ha igen, miért? Ha nem, akkor milyen intim rész?

Ahogy az előttem is írták, nem kell ennyire finnyakirálynőnek lenni, semmi bajod nem lesz tőle, pláne ha mosva van.

2017. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pfujj!!!
2017. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!