Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyeztetitek színben a táskát...

Egyeztetitek színben a táskát a cipőhöz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Én általában igen. Persze fontos, hogy a felső színével is harmonizáljon az egész, meg a szereléssel, ne csak a táska meg a cipő passzoljon:) de olyan is van, hogy a felső és a cipő színe passzol egymáshoz, és ahhoz egy semleges fekete/szürke táskát veszek, vagy a táska színe mondjuk a kiegészítőkhöz megy. A lehetőségek korlátlanok:)
2010. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én nagyon szeretem a fekete táskákat, de most megtetszett egy szürke. Van olyan táska feketében is de szürkében jobban mutat. Nem szeretnék új cipőt venni a szürkéhez. Szerinted passzol fekete cipihez?

2010. jún. 3. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze h passzol! Főleg ha mondjuk szürke a nadrágod a cipőd fekete meg mondjuk a felsőd is az! Vagy egy szürke sál hozzá. Lényeg h vagy totál egy színben légy és csak a táska más színű vagy legyen valamely ruhadarabod megegyező a táskával.
2010. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek! :)

Megy a felfele mutató ujj mindkettőtöknek.

2010. jún. 3. 12:44
 5/11 anonim ***** válasza:
én igen szerintem úgy a legízlésesebb és ha lehet még az övvel is passzoljon, mondjuk a tvben hallottam, hogy már nem fontos, hogy ugyanolyan legyen, de szerintem jobb úgy:D
2010. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2010. jún. 3. 15:08
 7/11 anonim válasza:

igen volt már

pl rózsaszín cipő felső táska

de elég ha egy olyan van rajtad am ia táska szine és már megy de azért nem ugy h lila cipő rózsaszín felső táska pl

vmi egyzinű fekete fehér cipő például vagy valami

lényeg h vmi legyen benne am ia táskába is de azért ne szivárvány mindenhol pl most az divat de nem kell túlzásba vinni

2010. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 3. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak elég ha stílusában passzolnak egymáshoz. Rengeteg táskám van, és ha legalább egy ugyanolyan színű dolog van még rajtam már örülök, de ha nem akkor is jól nézhet ki, kísérletezni kell vele.Ez a táska- öv cipő dolog, pedig nagy ritkán ha összejön egy évben, de már tényleg idejét múlt, persze attól még nézhet ki jól.
2010. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megvettem.
2010. jún. 4. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!