Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk van köztetek olyan aki...

Fiúk van köztetek olyan aki kiskorában télen hordott harisnyanadrágot, de ez most is idősebb korára is meg maradt, és most is fel veszi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak olyanok akik már biztos nem hordanak, meg olyanok is akik fel sem vennék télen a harisnyát, de hogy vannak e még olyanok mint én, hogy a mai napig fel veszem télen a harisnyát, nyilván csak olyat ami fiúnak való vastag pamut bordázott harisnyát.

2017. dec. 23. 16:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
Gyerekkoromban is hordtam, most is hordanám ha lenne. Mivel nincs ezért általában dupla gatyázok, de jóval kényelmesebb lenne egy harisnya.
2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én kiskoromban pamutharisnyát hordtam, felnőttként vastag nejlonharisnyát hordok. A nejlon sokkal kényelmesebb, komfortosabb, mint a pamut minden szempontból. :)
2017. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én télen és amúgy is hordok harisnyát, és leggingset.
2017. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Futónadrágot (van hűvösebb időre való is),vagy feleségemtől lopva az ötletet - bolyhos belsejű fényes leggings, magas derékkal. Nagyon kényelmes és meleg mindkettő és simán elfér a nadrág alatt, meg nem is tapad hozzá. A hagyományos pamut harisnyát régen se szerettem.
2017. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem harisnyát, nekem nagyon kényelmes, mivel magas derékkal és lábfejjel rendelkezik a legjobb a hideg ellen. Van hogy otthon is csak egy póló meg egy pamut harisnyanadrág van rajtam, sőt van kifejezetten olyan fehér pamut harisnyám amiben csak aludni szoktam, én annyira szeretem a harisnyát.
2017. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy jó kérdés! Én is ilyen bordázott pamutharisnya párti vagyok! Ovis koromban indult az egész.Ott az ovónőknek édesmindegy volt,hogy a gyerek fiú,vagy lány?!Nem nagyon volt mit tenni,ott szó szerint kötelező volt a harisnya,lányoknak szoknyával,fiúknak rövidnadrággal.Ez volt a 80-as évek elején.Aztán általános iskolában is hordtam hideg időkben,persze már csak a nadrág alatt.Bár az ünnepségeken a lányokat írígyeltem,hogy nekik bezzeg nem kell a fehér harisnyát elrejteni!Még a tanárnők is bordázott fehér harisnyát vettek fel,ha eléggé hideg volt.És akkortájt mást nem is lehetett kapni.Azután valahogy elmaradt a harisnya,csak melegítőalsókat hordtam.Majd mikor a szakmunkássulit is befejeztem,és elkezdtem dolgozni,vettem a fizetésemből 3 db fehér bordázott pamutharisnyanadrágot.Mert még akkor kapható volt.Mikor otthon felpróbáltam,hát kicsit nagy volt rám,de bántam is én.Olyan volt,mintha egy elveszett barátot kaptam volna vissza! Dereka bőven felért a mellkasomig,bő volt,de nagyon kényelmes.Ez a harisnyanadrág jön be a mai napig.Szerencsére tudtam rendelni szakasztott ugyanilyet külföldről,úgyhogy nem szenvedek benne hiányt!
2017. dec. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na örülök neki hogy nem vagyok egyedüli fiú aki télen ilyen harisnyát hord, de sajnos ez a legnagyobb baj idehaza hogy már nem lehet kapni ilyen harisnyanadrágat, én is már csak külföldi oldalról rendelem magamnak.

Pedig emlékszem még olyan 20éve kb szinte bárhol lehetett kapni őket, nem volt olyan bolt, akár Centrum, vagy akár egy kisebb cipő bolt, mindenhol volt, nekem még egy darabom meg is van belőle azon még a slicc kialakítás is meg van, az tényleg igazi fiú harisnya.

Nagyon szeretem őket hordani én is, nem is veszek fel mást ha nem muszáj.

De kíváncsi vagyok vannak e még ilyen fiúk akik hasonlóan szeretik az ilyen harisnyát hordani.

2017. dec. 26. 08:36
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Vannak még azok a sima felületű pamutharisnyák,de azok valahogy nem jönnek be,mert nem nyújtják azt a retro hangulatot,mint a bordázott harisnya.Szoktam még rendelni magamnak külföldről olyan harisnyát,ami kimondottan férfiaknak készült.Lábfejes,slicces,és bordázott.Csak a szállítási költséggel együtt sajnos 5000 ft/db.
2017. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

És akkor hogyan van meg a heréknek a szükséges alacsonyabb hőmérséklet?


Ez nem egészséges viselet fiúknak-férfiaknak. Hanem a jéger alsó az, amiben van elég helye a heréknek.

2017. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nejlonharisnyát hordok farmer alatt.
2017. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!