Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért öltöznek az...

Szerintetek miért öltöznek az idős nők férfi ruhákba? Ez régen nem volt így, nem kell divatozniuk, de idősebb korosztálynak is árulnak női ruhákat nem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Praktikum, vagy leszarják. Én azt nem értem nőként, hogy miért nem hord sokuk melltartót a nagy, megereszkedett mellhez, mármint nem fáj nekik, vagy nem kényelmetlen?
2017. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a súlya miatt a pántja bevágja. Buszmegállóban állt egy idős nő, férficipő, barna bő férfi nadrág, ballonkabát. Ha már idősek leszünk, a női mivoltunkat is el kell veszíteni?

Én sem vehetem meg a legújabb divatot, sokszor kínaiból veszek, de úgy gondolom idősen is lehet találni olcsó ízléses ruhákat.

2017. okt. 27. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidéken lakom, de itt az idős neniken nincs férfiruha.

Gyermekkoromban volt otthonka minden mamin, de én mostanság olyan neniket látok, hogy pulcsi meg vaszongatya. Nem kimondottan hipernoies kivitelben, de nem is férfias.


Amúgy szerintem hordanak melltartót, csak épp azt a beleletlen fajtát, meg ki tudja hány ezer éves a melltartojuk, azért tűnik úgy h nem hordanak.

2017. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen korban már a kényelem fontosabb, mint a nőiesség. De fiataloknál is így van, inkább nadrágba, sportcipőbe járnak, mint szoknya, harisnya, magasított talpú cipőbe.
2017. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mitha nem lenne női ruhába is kényelmes, ha ez így volna nem is gyártanának, az hogy a harisnya kényelmetlen lenne azt azok a nők cáfolják meg akik hidegebb időbe nadrág alatt viselik nem elegáns hozzávaló cipővel.
2017. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen idős nőket, akik férfiruhában járnak. Özvegyek illetve sosem volt családjuk. A falujukban/közeli kistelepüléseken levő turkálóból öltöznek, és nem foglalkoznak vele, hogy pl. egy ing női vagy férfi, merre gombolódik. Megveszik, ami tetszik. Igaz akiket ismerek, túlsúlyosak, talán ezért nehezebben is találnak női ruhát.
2017. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!