Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New rock cipőkről vélemény?...

New rock cipőkről vélemény? Megéri az árát minőségben, kényelemben?

Figyelt kérdés
Most hogy itt a karácsony meg akartam lepni magam egy martens bakanccsal, de most ahogy nézegettem rájöttem hogy már nem tetszenek annyira viszont ilyen áron már New rock cipőt is vehetnék de azokról nem tudok kb semmit, tényleg bír annyit hogy kiadjak érte 50 ropit vagy inkább a márka/design árát kérik el?
2017. dec. 26. 13:23
 1/6 Metionin ***** válasza:

Lol ezt a kérdést láttam a fészbúkon is :D


Nekem személy szerint nincs ilyen cipőm, tesómnak van és ő szereti. Egy évet gyűjtött rá anno de már vagy 6 éve hordja és teljesen újnak néz ki, nem kopott el nagyon a talpa és a fém bigyók sem estek le. A kényelemmel nincs baja, elég hamar betörte csak súlyra nagyon nehéz és annyira nem meleg télen. Viszont a talpa nem csúszós. Szerintem megéri, ha úgy leszek anyagilag én is szeretnék majd venni. Nekem Martensem van és szerintem minőségben nagyjából ugyanott vannak. Igazság szerint az ilyen márkáknál mindig megfizeted a márkát is, akár Martenst veszel akár New Rockot de ezek legalább tartósak.

2017. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A súly szerintem nem lesz nagy gond, acélbetétesem volt és meg sem éreztem a súlyát, new rock cipőből pedig egy kisebb bokacsizmát veszek, nem olyan batár csatos-pántos térdig érőt :D
2017. dec. 26. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es válaszoló! A testvérednek pontosan milyen modell van?
2017. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:

Nem vagyok biztos a pontos modellben de valamelyik csatos nomada negro, szerintem ilyen:

[link]

2017. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm a választ! Elég normálisan néz ki, mármint hogy a New-k között egy viszonylag visszafogott darab. Masszívnak, és igényes anyagúnak tűnik nekem. Bár én nem tudnám "versenyeztetni" egy Mastens modellel sem, szerintem stílusban ég és föld a kettő :D
2017. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Tesómhoz ez jobban illik mint egy Martens, én inkább Martens párti vagyok de egy visszafogottabb New Rockot sem utasítanék azért vissza ha hozzám vágnák. Igazából ugyanúgy nézünk ki de tesóm inkább extrovertált és neki a bakancsa is az :D mindig rajta van több lánc, több szegecs, több bőr, stb. én inkább csendes megfigyelő típus vagyok és ruhában, bakancsban is a letisztultabb, kevésbé csicsás darabok tetszenek, max 2-3 csat de nem az ilyen komplett páncéllal borított példányok :D jelenleg fehér Martensben tolom de ezt itt elfogadnám:


[link]

2017. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!