Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ötlet változtat...

Szerintetek jó ötlet változtatni a stiluson?

Figyelt kérdés

Már régóta tervezem hogy befestem a hajam feketére és hogy full fekete cuccokat húzok fel.Szerintetek jól állna?

Egyébként szeretem a rockot és a metált.

Mi a véleményetek?

15/F



2017. dec. 20. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha úgy érzed hogy ezt meg kell lépned akkor hajrá. A fiatalkor az útkeresésé, próbálgatjuk a stílusokat stb. Meg kell élni az ilyesféle dolgokat.

Magánvéleményem, hogy módfelett jól néz ki az all black:D

2017. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv választ :D
2017. dec. 21. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Jól néz kiez az öltözet, ha te magad is jól nézel ki(akkor áll jól leginkább). Feketére fested a hajad: Amúgy szőke vagy vörös vagy?

Csak kíváncsiságból kérdezem!!!!

2017. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kiez=ki ez
2017. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szőke voltam de lenyirtam a hajam és nem maradt meg, most pedig barna.
2017. dec. 21. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korban az ember keresi önmagát, ez természetes dolog, így aztán az ésszerűség határain belül sok mindent ki lehet próbálni. Ez is bőven belefér. Mellé dukálna egy jó nagy dög fekete acélbetétes bakancs, betűrt nadrágszárral.
2017. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!