Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék önmagam lenni, de...

Szeretnék önmagam lenni, de eközben "népszerű" is a fiúk körében! Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

az én stílusom inkább az ilyen fura.. vagyis már ilyen stílusa is sok embernek van, de a mindennapokban kevés ilyet látni (legalábis kevesebb, mint a mai divat szerint öltözködőket) inkább mom/boyfriend jeans, nagy (garbós) pulcsik, plusz fura ruhák. én szeretem ,hogy ilyena stílusom, de aggaszt, hogy lehet ez majd egy fiút se fog meg. emelett rövid (válig érő hullámos) hajam van amit én szintén szeretek, de tudom, hogy a legtöbb fiúnak a hosszú jön

be.szerintetek lehetséges, hogy így is tetszek fiúknak?



#divat #lány fiú tetszés
2017. dec. 29. 14:02
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem akarok bunkó lenni, de a pasikat nem érdekli, mi van rajtad egyáltalán. Én mom jeansben meg férfi oversized pulcsiban élek, rövid hajam van és a fiúkkal sosem volt gondom.

Szóval egyrészt nem ezen múlik, másrészt meg miért fontos, hogy népszerű legyél?

2017. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt jó hallani! kicsit önbizalom hiányom van, talán ha több fiú foglalkozna velem , kicsit dobna rajta.. persze ez nem megoldás. köszönöm a válaszod!
2017. dec. 29. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre en is kivamcsi vagyok🙄
2017. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha valakinek tetszel ugy ahogy vagy akkor nem azt fogja nezni hogy mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad csak egyszeruen tetszeni fogsz.Persze vannak dolgok a stilusban amik kiabranditok lehetnek de nem kulcsfontossagu ha valakinek be jossz.Nekem szemelyszerint nincs konkret elkepzelesem meg kikoteseim,az osszhang legyen jo es ha az megvan mar olyan edes mindegy milyen a stilusod.Mondjuk azert azt nem szeretem abszolut ha egy lany tulsagosan hivalkodo,kiteszi mindenet.Igen lehet hogy furcsa de en az a fajta fiu vagyok es nem szegyelem aki nem szereti a plazacicakat hanem a normalis megjelenest,mert ezek a lanyok keretik magukat es ma veled jarnak holnap meg egy masikkal.
2017. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2017. dec. 29. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Márpedig a férfiakat érdekli, hogy öltözködsz. Én pl. a divatmajmokat kerülöm, mint a leprát.
2017. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem taszítanak a férfiruhás nők, tehát ha nőt szeretnék látni akkor mindene legyen NŐ! Még a ruhája is. Én sem járok férfiként női ruhába mert nem hinném hogy erre gerjednének a nők és pont fordítva.

Max a melegeknél vagy nyerő!


Próbálj nő lenni tatőtől talpig, egy kis smink meg csini haj és hidd el felfigyelnek majd rád.

Ezt férfiként írom , nekem a nőies nők jönnek be és hidd el egy jóizlésű pasinak is egyezik velem a véleménye, akinek az olyanok jönnek be mint az első írt azok igénytelenek vagy még kisfiúk...

2018. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy :)

Mom jeans garbok retro cuccok most jonnek vissza a divatba, nekem is van, en is szeretem, es sokakon latom :) a rovid haj is ismet divat a fiataloknal instagram tumblr. De igazabol ezekkel a lanyoknal vagodsz be, hogy divatos vagy. A fiuk kb letoljjak mivan rajtad, amig jol erzed benne magad es ez latszik is, akkor meg lesz a kisugarzasod :) en 2,5 eve vagyok egyutt a baratommal es eddig kb 10x valtottam stilust, emo, rock, hippies, cuki csajos, dogos, plazapics@s, elegans stb :) nem erdekelte nagyon, nem szolt bele, igyis szeret :)

2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!