Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a Mo-n hordott...

Szerintetek a Mo-n hordott Ray Ban napszemüvegek hány százaléka hamis?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember hord ilyet, szerintem jóval többen, int ahányan megtehetnék.


Mennyire ítélitek el, aki ilyet hord? Szokták mondani, itt tényleg csak a designt kell megfizetni meg a nevet.



2016. jún. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
szerintem úgy 80. De igazából ha valaki igényesen van hozzá felöltözve, a cipője újszerű és van rajta egy olyan márkajelzés, mint a gant, ralph, lauren, ck, lacoste, akkor már egyből csak 30% hogy hamis vagy még annyi se
2016. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Azért a Ray Ban nem olyan drága napszemüveg, már 30ezerért lehet kapni. A Ray Ban a napszemüvegek Michael Korsa. Márkás, és neves, de mégsem egy Dior :D


Nekem van egy Ray Banem, de már 6 éve megvan, s még mindig jó. Voltak olcsóbb szemüvegeim is, de nagyon érződik a különbség. A Ray Ban sokkal masszívabb, nehezebb műanyag, nem ez a gyenge vacak, sokkal kényelmesebb is viselni, mint akár egy ugyanolyan fazonú no-name szemüveget. Amióta megvan, nem is nagyon vettem másik, olcsó szemüveget, mert ez sokkal jobb. Majd ha gazdag leszek, akkor veszek még drágábbakat, addig meg hordom ezt.

2016. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz megmondani, mert pl. én nem mozgok olyan körökben, ahol az ember full márkás cuccokban járnak (és most nem a Zarára gondolok). Sokan megengedhetik maguknak, sokan nem. Én ha akarnám, ki tudnék adni 30-40 ezret egy Ray Ban napszemüvegért, de nekem ez nem fontos, én inkább másra költöm ezt a pénzt (cipőre, ruhára). Meg inkább a dioptriás szemüvegemre szántam nagyobb összeget. Vannak egész jó replikák, amikről annyira nem üvölt már messziről, hogy hamisítvány, mint pl. egy Chanel, LV, MK táskáról. Szóval szerintem a kamu Ray Ban napszemüveg annyira nem ciki kategória, de én személy szerint nem vennék ilyet. (Na jó, az ciki, ha valakin kamu Ray Ban van, szöszös kínai mackóval. :D)
2016. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ránézel valakire azonnal látod, hogy kamut hord-e vagy sem, és most nem a "brazilokra" gondolok, akik Dolce & Gabbana-ban tolják, na meg ugye Armani-ban, miben másban :D.
2016. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: kifejtenéd hogy miből lehet szerinted látni egyből?
2016. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!