Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfelelő melltartó választás,...

Megfelelő melltartó választás, hol-hogy (an)? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó pár éve hordok melltartót, viszont van egy kis bibi. Mivel nincs anyám, így az elején ált. iskolában a büfés nő, aki szinte a pótanyám volt hozta el a felnőtt lánya régi cuccait, illetve az évek párat én is beszereztem, de abból a pár darabból kettő sportmelltartó(szerű?), a többi darabok pedig rosszak, nem az én mellméretem, furán áll, a mellem közepénél az elválasztás, vagy nem is tudom mi a neve de az sem jó, szóval csak pihennek, és azokat használom amiket anno kaptam. Hogyan tudhatom meg hányas melltartó kell nekem, és hol vehetek normálisat (kínaiban próbálkoztam már, de mind durván kitömött volt, és a fenti problémák...), és mennyiért?



2018. jan. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban talán New Yorker, 3-4000Ft környéke, de akcióban már 1500-2000Ft-ért is.

Én is ott veszem az enyémet, és elégdett vagyok.


A méreted úgy tudod megállapítani, hogy centivel megméred a körméreted (mell alatt) és a mellbőséged (mellbimbó vonalában).


Aztán megadod az adatokat egy melltartó méret kalkulátorba, mondjuk ide:

[link]


és alul kiadja, hogy hányas méret kell. Mivel fazononként eltérnek (van-e benne szivacs, merevítős-e), célszerű többet is felpróbálni, de ez azért már ad egy jó kiindulópontot.

2018. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemész mondjuk a Tezenisbe (vagy Intimissimi, Women'Secret), ott van egy csomó melltartó. Szivacsos, meg szivacs nélküli, meg merevítős, meg sima minden nélküli, csipkés meg nem csipkés... amit csak akarsz. Szerintem úgy csináld, hogy viszel a próbafülkébe egy szivacsosat meg egy szivacs nélkülit, mindegyikből több méretben. Bent úgyis látni fogod, hogy melyik ami passzol és melyik ami eláll.

Az ár pl amit én veszek ebben az üzletben az 4ezer / db. De akciókor kettőt kapsz 4 ezerért. Sokáig jók amúgy, tartósak.

Belőttem a méretet meg a kosarat meg a típust, azóta nem próbálok csak bemegyek és leakasztom amilyen színű kell.

2018. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Google a barátod, ráguglizol "mekkora a mellméretem, mellméret kalkulátor" stb

Miután megvan bemész egy üzletbe és keresel több fazonból akkora méretet, felpróbálod megnézed melyik a legkényelmesebb.

Másik lehetőség hogy fehérneműboltba bemész, kéred az eladó segítségét. Ad párat, felpróbálod, elmondod mi a nem jó és ad másikat.

2018. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!