Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok iskolába magassar...

Ti szoktatok iskolába magassarkú bokacsizmát/csizmát hordani?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy magassarkű (esetleg tűsarkú) csizmát/bokacsizmát iskolába. Viazont nem tudom eldönteni hogy milyen legyen. Azt tudom hogy mindenképpen egy feketét akarok. Esetleg valaki tudna nekem javasolni? Azt viszont biztosra tudom, hogy mindenképp akarok egyet iskolába, hiába nem lenne annyira kényelmes. Bár többen is hordanak és ők kényelmesnek vélik (sokan tűsarkút, de gondolom hogy ha az nem lehet kényelmetlen akkor a sima magassarkú sem lenne az). Nekem elég egy link vagy egy webáruház amin tudok nézi nem kell egy egész regényt írni.

2018. jan. 6. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél az szerintem 16 évesen egy kicsit sok.


Ám ha tetszik és kényelmesen tudsz benne járni vedd meg és használd bátran!

2018. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én semmilyen esetben nem vennék fel tűsarkot maximum ünnepségere,de egyébként én minden nap magassarkú bakancsban járok iskolába,tavasszal pedig egy divatosabb magassarkú cipőt hordok(mondjuk nem minden nap,általában váltogatom a sportcipőmmel)és azzal úgy nem volt semmi bajom,de ha neked tetszik végülis miért ne vehetnéd fel :D

17/L

2018. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly, 11.-ben egy 7,5 centis blokksarkú csizmában csináltam végig a telet. Nem volt vele semmi bajom január közepéig, amikor jött az ónos eső+hó és hetekig latyakos és jeges volt az út, amin nulla tapadása volt a csizmám talpának. Emiatt pl. minden suli utáni szánkózásból, hógolyózásból kimaradtam, mert egyszerűen segítség nélkül tényleg nem tudtam a havon közlekedni, örültem, ha valahogy haza tudtam csúszkálni :( idénre vettem inkább egy normális talpú bakancsot, persze most nincs hó...
2018. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!