Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknyát/ruhát hordjak,...

Milyen szoknyát/ruhát hordjak, hogy ne keltsen kislányos hatást?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy sokszor lekislányoznak a munkahelyemen, szeretnék nőiesebben kinézni. Eddig skater szoknyákat hordtam, mint pl. ez: [link]

Megtanultam magassarkúban járni (gáz nem gáz, eddig nem tudtam :D), szereznék beszerezni egy blézert. Milyen ruhadarabokat ajánlotok még?

19/L


2018. jan. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig szerintem ez sem kimondottan kislányos mondom én mint 23/F :D se szerintem akkor próbálj ki olyanokat amik feszülősebbek. Vagy egy bőr/műbőr szoknya az akármilyen sehogy sem kislányos.


Bár lehet nem csak emiatt kislányoztak le nem? A blézer jó választás. Csinos ingek is.

2018. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szoknyákat hordok többségében, még nem mondták, hogy kislányos. Minden esetre ha munkahelyi viseletet keresel, szerintem szerezz be pár ceruzaszoknyát - ráadásul az semmiképp sem kislányos - vagy A vonalú szoknyát, valami ilyesmit: [link]

20L

2018. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb szoknya, skater helyett esetleg midi, ceruza szoknya, borszoknya, felsliccelt. arra ugyelj, hogy a szoknya hossza es a cipo sarkanak magassaga ellentetesen aranyos. Hosszu szoknya=magassarku, rovid szoknya=laposabb sarku (ellenkezo esetben apaca vagy ribi hatas keltese lehetseges :) )
2018. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Illetve, most nagyon menoek a culottek es az elegansabb nem annyira passzentos nacik

Az elso kepen levo stradivariusos, nekem is van. Azt szeretem benne, hogy magassarkuval, szatenbluzzal beturve es egy bordzsekivel elegans szinhazi. Masnap meg felveszem egy fekete pulcsival es lapos fekete-feher tornacipovel es fiatalos, laza, kenyelmes. :)


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A skater szoknya eléggi tinilányos hatást kelt. Inkább hosszabb, szűkebb szoknyákat válassz
2018. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
2018. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!