Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 17 éves lány így öltözködik suliba?

Figyelt kérdés

1. Ilyesmi ruha, csak sötétkék övvel és "normál" anyagból, szürke vagy fekete harisnya (40 denes), és ilyen cipő (csak bőrben): [link] és [link]


2. fekete ceruzaszoknya (combközépig érő), világoskék blúz, statement nyaklánc, fekete harisnya, ugyanaz a cipő.


Szerintem az első túl kislányos, a másik meg túl elegáns, ezért félek, hogy idiótának néznének. Viszont nekem meg ezek tetszenek, ezek illenek a stílusomhoz. :/



2015. júl. 26. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
hát fel állna a szerszám, az biztos. xd
2015. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

A ceruzaszoknya nem combközépig ér, hanem térdig. Ha combközépig ér, az legfeljebb egy szűk mini. Nem túl kislányos az első, a második meg egyáltalán nem elegáns, ha a szoknya csak combközépig ér, és balerinával kombinálod.


Az első szett szerintem jól néz ki, de hordhatnál magasabb sarkú cipőt, mert egyrészt egészségesebb, másrészt kényelmesebb, harmadrészt nőiesebb ennél a kis nyomi balerinánál. Ha felveszel hozzá egy magassarkút, máris nem kislányos.

A második a gagyi hoszteszruhákat juttatja az eszembe. Csak azokat nem balerinával, hanem 15 cm-es platformmal hordják a lányok.

2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

az első összeállítás nagyon jól néz ki szerintem és egyáltalán nem kislányos. Kár hogy én mostanában csak igénytelenül öltöző lányokkal találkozom... :/

18/F

2015. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha szép az aki felveszi, és még passzol is hozzá , akkor első ránézésre venném a gyűrűt :D ( kis tulzás na :D).

Egyébként szerintem egyáltalán nem kislányos a ruha, és a cipő sem úgy elegánns hogy csak bálba venné fel az ember :)

2015. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magassarkút nem hordok, nem áll jól.
2015. júl. 26. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csinos. Mellesleg olyan nincs hogy valakinek a magassarkú nem áll jól. :D Minden nőn csak dobni tud... De inkább kényelmeset hordj.
2015. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Rajtam tényleg nem áll jól. Magas vagyok és vékony, attól meg csak még magasabb és még vékonyabb lennék. Úgyhogy mindenképpen maradok a lapostalpú cipőknél.
2015. júl. 26. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

A magassarkú egyáltalán nem egészséges,szóval örülj neki,hogy "nem áll jól":D

Nekem is hasonló az öltözködési stílusom és nem néznek hülyének a suliban:)

2015. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!