Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok, ti hogy hordjáto...

Gimis lányok, ti hogy hordjátok a matrózblúzt?

Figyelt kérdés

Én 9-es vagyok. Mindig szoknyával hordom. De pl most egy kicsit hideg és nem tudom, vehetnék-e alá sima fehér pólót. Annyira nem látszik. Suliban is elég hideg van. Nálunk mindig mondják a tanárok, hogy a szoknyába tűrjük be, de ha alatta póló van, picit furán néz ki.

Pulcsit nyilván nem veszek rá, viszont ha ünnepség van, egész nap abban kell lennünk, multkor is szóltak mikor egyik osztálytársam pulcsit vett rá. Én elég fázós vagyok.

Ti hogy oldjátok/oldanátok ezt meg?



#szoknya #Matrozbluz
2018. jan. 14. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én hidegben húztam alá egy ujjatlant, ami azért annyira nem volt feltűnő (a mi matrózblúzunk ilyen tök hülye anyagból volt, mert vékony volt, ezért hideg volt, picit át is látszódott, viszont melegben úgy izzadtál benne mint egy ló és hiába volt tök bő, nem volt szellős és rád is tapadt...úgyhogy utáltam), de volt hogy vettem rá egy csinosabb blézert. Nálunk csak bizonyos alkalmakra kellett szoknya, amibe be szoktam tűrni, de nadrággal is felvehettük (hidegebb időben azt szoktam) és azzal pedig szimplán nem betűrve hordtam. Szerintem ebben az esetben az lenne a legjobb, ha betűrnéd és utána vennél rá egy csinos blézert (ha van olyan, ami passzol hozzá), vagy abszolút semmit nem szabad felvennetek rá?
2018. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmit.
2018. jan. 14. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Vegyel sima polot, nem szolhatnak be, max ne latszodjon ki belole nagyon es semmi problema. Nalunk egyszer a suli 3/4-e kabatban allt unnepsegen, kint tartottak es eleg telies ido volt😃
2018. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk lehet rá venni valami felsőt ha hideg van, mert mégse betegedhet le az iskola 80%-a. Én mindig veszek alá egy hosszú ujjú fehér bodyt ha hideg van mert az azért melegebbé teszi, mert nálunk az iskola épületében sincs valami hű de meleg. Szoknyába betűröm és mindig vastagabb fekete harisnyát veszek fel, ezért meg nem szólhatnak.
2018. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
95%
Én télen mindig vettem alá ujjatlant. Nekünk is betűrve kellett hordani és nem vehettünk rá semmit.
2018. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Matrózblúzt? Lányok miért hordják ha női matrózt még nem is láttam..?
2018. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok gimiben az az ünneplő, kedves előző.
2018. jún. 19. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Elég fura szokás!


Olyan mintha a fiúk meg balett tülszoknyába ünnepelnének!

Az se volt normális aki ezt bevetette, de az se aki ezt viseli..

2018. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kötelező. Női fazonú. Ez fiún elég hülyén nézne ki.
2018. jún. 22. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

....érdekes

Rám sosem tudtak kötelezően ruhát erőszakolni főleg nem olyat amiben bohócnak érzem magam , mellesleg semmit nem tudtak tenni velem.

Ezt az engedéknységet félre kéne tenni összefogva és leszoktatni ezeket a divatdiktátorokat.

2018. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!