Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok, ti hogy hordjáto...

Gimis lányok, ti hogy hordjátok a matrózblúzt?

Figyelt kérdés

Én 9-es vagyok. Mindig szoknyával hordom. De pl most egy kicsit hideg és nem tudom, vehetnék-e alá sima fehér pólót. Annyira nem látszik. Suliban is elég hideg van. Nálunk mindig mondják a tanárok, hogy a szoknyába tűrjük be, de ha alatta póló van, picit furán néz ki.

Pulcsit nyilván nem veszek rá, viszont ha ünnepség van, egész nap abban kell lennünk, multkor is szóltak mikor egyik osztálytársam pulcsit vett rá. Én elég fázós vagyok.

Ti hogy oldjátok/oldanátok ezt meg?



#szoknya #Matrozbluz
2018. jan. 14. 15:29
1 2
 11/11 Metionin ***** válasza:
70%
azzal hogy beiratkozol, elfogadod az iskola házirendjét. Ha a házirendben az áll, hogy a kötelező ünneplő a matrózblúz és egyenszoknya vagy egyening/nyakkendő/bármi akkor azt kell felvenni és kész. Ha vétesz a házirend ellen akkor repülsz. Mi ebben ennyire bonyolult? Ha valaki kva sokat tanul azért hogy egy jó iskolába járhasson akkor nem kockáztatja ilyen hülyeségekért hogy jaj neki nem tetszik a matrózblúz. Szerintem a lányok 80%-ának nem tetszik és nem is áll jól de ez van.
2018. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!