Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó - kell ez nekünk?

Melltartó - kell ez nekünk?

Figyelt kérdés

Véleményeket várok.Hordasz,nem hordasz,miért.

Én úgy gondolom hogy pont attól fog megereszkedni ha állandóan hordjuk.Te hogy gondolod?


2018. jan. 14. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem hordok.

26F

2018. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Én sem. 18F
2018. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok :)
2018. jan. 14. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

:D

Úgy tűnik, nem kell mindenkinek :D

Nekem kell. Szerintem pont attól nem fog megereszkedni, ha hordjuk. Ha csak úgy szabadon "lóg", vagy éppen nem lóg, attól fog idő előtt megereszkedni. Máskülönben elég kellemetlen lenne, ha nyáron egy vékony felsőben, vagy télen a hideg miatt átütnének a bimbik :)

Nem tartom igenyesnek azokat a nőket, akik nem hordanak.

2018. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Csak ha az öltözék vagy alkalom megkivanja.

Amúgy nem hordok.

32N

2018. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hordok, és szerintem a nők többségének kell is.

Annyira nem kicsi, hogy anélkül legyek. Meg engem zavar, ha lóg, mozog össze-vissza. Arról már ne is beszéljünk, hogy tök aszimmetrikus, és melltartó nélkül ez még feltűnőbb lenne.

2018. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

A mellben vannak az inszalagokhoz hasonló rugalmatlan szalagok, amik tartják. Ha pl melltartó nélkül futunk, vagy ugrálunk, ezek a szalagok megnyulnak, és mivel rugalmalanok, ezért, ugy marad a mell, azaz lógni fog. Vizsgaidőszakban itthon rohadok egész nap, nem hordok, de ha pl busszal megyek valahova, fel kell vennem, mert ahogy a busz ráz ugy lötyögnek a mellek. Sok lány meséli, milyen jó mikor hazaér és leveheti a melltartót. Valószínűleg ők nem megfelelő melltartót horadnak, hisz a megfelelő melltartóról el is feledkezel viselés közben. A push up melltartók pl alulrol tartanak, és oldalról is, viszont felül nyitottak és ezáltal pl futáskor vagy fel le ugráláskár löttyen a mell, és nyulnak a szalagok. ezért szerintem a legegészségesebb az a sportmelltartó, bár azon kidudorodhat a bimbó, ezért kosarasból hordok olyan háromszög alakót ami felülről is tart. Ilyesmit:

[link]

2018. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Bennszülöttek nem hordják és lóg nekik

https://www.youtube.com/watch?v=9BQ-q_UDjds

2018. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akinek nagyobb a melle szerintem könnyebben megnyúl,de kb A kosaras mellre szerintem felesleges.
2018. jan. 14. 22:31
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Héé, eddig mellről volt szó... Az A az nem mell, legfeljebb valami kinövés.
2018. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!