Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyért nem vett...

Szerintetek milyért nem vett alsót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma tesi óra előtt láttam egy gyereket az öltözőben, olyan 2.-3.-os lehetett. És kajak nem volt rajta alsó, néztem és úgy vette föl a nadrágját. Mi üthetett a belé?!

2018. jan. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az anyja nem mosta ki.
2018. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bevarrt alsó volt a tornanadrágjában.
2018. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Milyért? Bammeg...
2018. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Te pedig úgy tűnik nyelvtan könyvet nem vettél.
2018. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hibáért bocs. Ezt csúnyán el rontottam. Nem tudom hogy sikerült.
2018. jan. 15. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Iskolás voltam én is öltözőben öltözéskor én is le vettem az alsó gatyát, torna rövid gatyát alsó nélkül vettem fel, nálam azért volt így minél szelősen legyek mivel izzadtságomtól ki pirosodót a bőröm viszketett, tanárok mindenki tudta hogy én így tornázok, a másik viszont nagyon kényelmes volt így mozogni plusz felesleges nem volt rajtam, max egy két osztály társ poénosnak gondolta, én is bele poénkodtam, amikor így öltöztem át elejébe akkor többiek észre vétek rövid gatyán keresztül túlságosan feltűnő volt a formája, tanár szolt hogy mért nincs rajtam alsó, el mondtam okát.
2021. dec. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!