Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban nem illik/szabad...

Valóban nem illik/szabad felpróbálni a melltartót?

Figyelt kérdés

Nekem elengedhetetlen volt mindigis, hogy felpróbàljam, màr csak a méretem (75D-E, de legalàbb 3 féle különbözö szàmozàsú darab van otthon) miatt is, illetve a fazon miatt is. Hiàba jó a méret elvileg, ha màs a màrka, màs a kialakítás, szemre még sajnos nem mondom meg, hogy ez most jó lesz vagy nem.

Ha van egy bevàlt szèria, csak újat veszek, mert tönkrement, vagy csak egy ùj színt az màs, de "ismeretlen" darabokat nem mernék próba nèlkül elhozni.

Eddig azt hittem, ez oké, hiszen beengedik a próbafülkébe.

Itt keresgélve a kérdések közt viszont meglepödtem, hogy sokak szerint ez undorító, ha bugyit nem próbàlunk, akkor melltartót se.


Automatik is, hogy kimosom, mielött a szekrènybe kerülne.

Akkor is, ha elöttem raktàk ki ùjonnan a polcra, mert nem csak a próbàlàs soràn, de a gyàrtàs/tàrolàs soràn is ki tudja, mivel érintkezett.


Ti tènyleg nem szoktàtok felpróbálni?


2018. jan. 18. 06:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nettó marhaság, sose vennék próba nélkül melltartót.
2018. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!