Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat szempontjábó...

Szerintetek divat szempontjából gáz ez a pulcsi?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért kérdezem, mert amióta hordom, úgy néznek rám az emberek, mintha a holdról jönnék. Ha más pulcsi van rajtam, akkor normálisan viselkednek, nem néznek rám megvetően. Gondolkodtam, h mi lehet a gond vele, a sötétkék színe..? A fehér-szürke csíkos alja, ujjvége? A felirat az oldalán ami kicsit olyan mintha "Carlsberg" lenne, de nem az..?

Akik vágják a divatot.. mi a véleményetek a pulcsiról? tényleg gáz? :D


26/F



2018. jan. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem gaz, de elegge szet van hordva mar
2018. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
El van kopva, ki van fakulva a színe, látszik hogy agyonhordott darab. Más baj nincs vele.
2018. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Maximum kerti munkához venném fel.
2018. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, én is Carlsbergnek olvastam. :"D Amúgy, mint pulóverrel nincs vele gond. Divat szempontjából semmi extra, nem ad át egyediséget. Átlagos. Viszont nem követi a mai trendet. Sem a mintázata, sem a színösszeállítás. Másfelől pedig tényleg elég elhasznált összképet mutat. Látszik rajta, hogy nem mai darab. Most nagyon szemét leszek, de nem tudom szofisztikáltabb módon kifejezni: Olyan, mintha valami turkáló végkiárusított terméke lenne. DE! Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez lenne az ok, amiért megnéznek. A magyar emberek többsége ilyen, vagy ilyen típusú ruhákat hord. Amúgy a divat egy dolog, a stílus pedig egy másik. :) Ezt jól jegyezd meg!


(Remélem tudtam segíteni valamelyest. - 16/F)

2018. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem vall stílusra és ízlésre.


Ha ez tetszik akkor viszont hord ezt...

2018. jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint divat, ez már eléggé nem mai viselet.

Eléggé fakó és kopott.

Havat lapátolni oké.

A férjemnek is van hasonló. Itthon a kertbe megy benne amikor valamit kell csinálni és hidegebb van.

Hordj normális pulcsit ha ebben kisebbségi érzésed van.

2018. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy sima pulcsit látok a képen.szemely szerint a legjobban melegítőben érzem magam és nagy ívben nem érdekel hogy mások mit gondolnak.szerintem neked is fel kene venni ezt a gondolkodást.a divat nem része a személyiségnek maximum csillog i villogni lehet bele de számomra az ilyen ember fabatkat sem ér
2018. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt a stílust általános 8.-ban kinőttem. Neked már teljesen mindegy. Gáz.
2018. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!