Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans old skool vagy Nike air...

Vans old skool vagy Nike air force 1? Mindketto tetszik, csak nemtudom melyik lenne jobb. A vanset mar sokan hordjak, viszont a nike-ba pedig nem vagyok biztos. Erveljetek;)

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Sneakerheadkent oszinte leszek. Kivalasztottad a ket legtomegebb cipot, ha ez teged nem zavar es mindenkeppen ez a ketto amibol valasztani kell akkor valami AF egyedibb cw-ben. :)
2018. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettőt nagyon sokan hordják meggyőződésből, divatból, másolásból...stb. okból. Mindkettő klasszikus, bár elég megkülönböztetni ezt a tömegségtől. De a tömegség nem feltétlenül baj. Attól is függ, én melyiket választanám, hogy milyen cw-kről van szó. Ha az Old Skool navy blue, akkor azt, ha az AF 1 fekete Low, akkor meg azt. De vannak nagyon finom Flyknit-modellek, azok tényleg szépek.
2018. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg mindkettőt
2018. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van mindkettom, szoval tapasztalatbol mondom, ha kenyelem es minoseg szempontjabol fontos, akkor air force. Nincs bajom a vanssel, de az af sokkal kenyelmesebb szamomra es annak legalabb nem vallt le a talp resznel egy resz, pedig mindkettot ugyanugy kimelem.

Es ha az egyediseg is fontos, akkor valassz mas szinben, ne abban az alap feher/feketeben. Nekem barna es szerintem jobb is :)

2018. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis igazat tudok az előző válasz írójának. A Vans valóban egy kicsit fapados, de el lehet benne lenni egész nap. Az AF-nek ezt a kissé bumfordi fazonját sem szokta mindenki szeretni. De mindkettőre nagyon rá lehet kattanni.
2018. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van AF1-em, illetve a téli kiadása, Lunarforce Duckboot is, és nagyon kényelmes cipő mindkettő. Lehet egész nap járni benne, nem fog fájni a lábad, bírják a vizes, esős időt is, a hidegebb téli napokat, de a sima AF1 nyáron is tökéletes.


Vans-em nincs, kinézetre semmi bajom vele, a navy blue pl. nagyon szép, ahogy itt fent is írta az egyik válaszoló, de szerintem nem elég masszív a cipő.


Converse-em van, szerintem ahhoz hasonlíthat - nem elég párnázott a talp, nem elég masszív a cipő, így ha sokat járkálsz benne, akkor egy idő után kényelmetlen. Illetve túlságosan nedves és hideg időben sem tökéletes.


Úgyhogy részemről plusz 1 pont az AF1-nek (egyébként most is pont az van a lábamon, tényleg isteni kényelmes cipő!)

2018. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csilla0 válasza:
Szia. Egyik posztnál láttam az air force-os válaszod. Milyen duckbootod van?
2019. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!