Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kicsik a melleim és...

Elég kicsik a melleim és nagyon utálok melltartót hordani, nem érzem magam jól benne. Baj lenne ha nem vagy valami mást hordanék?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj. Sőt, a pasik imádni fogják, ha meg-meglátják időnként a kidudorodó bimbóidat. :P
2010. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Ahuzamosabb melltartóhasználat meggátolja a mellek növekedését szóval hátrányod nem származik belőle, a fiúk is jobban megnéznek majd :D
2010. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
használj szilikonos melltartót, az a legjobb.
2010. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem hordok melltartót, csak kis topot. Sokkal kényelmesebb.
2010. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is utálok melltartót hordani:S:S

Olyan kínos.

2010. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

en ilyeneket (is) szoktam hordani, ha muszaj melltartot felvenni

2010. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Milyen kicsik a melleid?Mint pl Kate Moss.?

És én se szeretek melltartót hordani,de azért valamivel jobb,csak néha eszembe jut,hogy kicsik...:S:(

2010. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát igen kb mint kate moss

nagyon szeretem, hogy ilyen kicsik a melleim, de persze gondolom még nőni fog, hiszen még csak 16 vagyok

amúgy pedig olan ruhákat nem veszek fel amiben látszana, hogy nincs rajtam melltartó, nem szeretem mutogatni magam egy kicsit sem, nincs is mit

köszi a válaszokat:)

2010. jún. 6. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan kicsik,mint Kate Moss-nak...

De az érdekes, az ,hogy én is szeretem ,hogy ilyen kicsik.

De néha belegondolok,hogy ha nagyobb lenne akkor pl jobban felvehetnék olyan ruhákat amikhez mondjuk szükséges a nagyobb mell, vagy éppen strandra is szívesebben mennék, vagy nem lennék ennyire gátlásos pl a barátommal szemben...

Szóval hiába szeretem, ha közbe mégis akadály:S:(

2010. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is lennének ilyen gondjaim, én is 16 vagyok, csak nekem 75/D a méretem :DD Szörnyű, hogy vannak felsők, amik kis mellen sokkal jobban állnának, és ziher, hogy nekem pont azok tetszenek... :S:D
2010. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!