Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan változtatnátok ennek a...

Hogyan változtatnátok ennek a srácnak a kinézetén, hogy jobban bejöjjön a lányoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 30. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Mikor megnyitottam a képet meglepődtem. Kifejezetten jól néz ki, nem lenne muszáj változtatni, viszont kicsit olyan szerencsétlenke, sajnálom. Nem tudom pontosan megtippelni hány éves lehet, de olyan mintha még mindig az anyja öltöztetné. Először is az inget váltanám le. Kiborulok a kockás ingektől. Nem kell bőrdzseki meg póló, főleg ha nem az a stílusa, de sokkal jobb lenne egy egyszínű ing, feltűrt ujjakkal, szerintem fehér a legjobb egy egyszerű farmerrel és sportcipővel. Ha még lazább akkor szintén fehér vagy fekete egyszerű póló, minta nélkül, farmerrel.

Mindenképp kéne valami szakáll vagy legalább borosta. És még a hajáról ordít az, hogy az anyukája viszi fodrászhoz. Idősebbnek láttatja és béna is. Talán oldalt kéne kicsit rövidebbre.

2018. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Márker21 válasza:
Amikor valaki feltesz egy rejtett alanyról kérdést, az saját maga igazából.
2018. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!