Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már veletek hogy...

Előfordult már veletek hogy egész nap fürdőgatyában voltatok?

Figyelt kérdés
Nyáron egy csomó emberen látom hogy nincs rajra alsó és normális nadrág hanem csak fürdőgatyában van egész nap.

2018. jan. 30. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Rendszeresen fürdőgatyában strandolok.
2018. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer

18/F

2018. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szinte minden nap így vagyok.
2018. jan. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyáron én is így vagyok, mi ezzel a gond?
2018. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, otthon rendszeresen úgy vagyok, de az ilyen medencés-strandolós nyaralás alatt is sokszor.
2018. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lakásban is meg kint is? Nem érzed úgy hogy nincs rajtad semmi?
2018. febr. 1. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen van:) strandon több száz ember látja és nem zavar, akkor majd pont otthon fog a saját kertemben? Mondjuk való igaz, nem panelban lakom, de zsúfolt környéken. Szerintem semmi ciki nincs egy fürdőruhában nyáron, a környékünkön nagyon sokan vannak így, pláne 40 fokban.
2018. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elő fordul egy idő után az zavar nincs zseb rajta, pl nem vízbe vagyok hanem parton telefon nálam kell legyen nem tudom hova tenni, de zömében pl akár balatonon vannak öltöző kabinok be megyek le veszem és fel veszem a farmer rövid nadrágom boxer nélkül legalább van zseb többségiben fürdő gatya van rajtam.
2022. márc. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!